Zniewolona. Syn Grigorija w 4 sezonie. Zagra go gwiazdor M jak miłość - ZDJĘCIA

i

Autor: tvp/vod/Instagram Zniewolona. Syn Grigorija w 4 sezonie. Zagra go gwiazdor M jak miłość - ZDJĘCIA

Zniewolona. Syn Grigorija w 4 sezonie. Zagra go gwiazdor M jak miłość - ZDJĘCIA

Mieliśmy rację - w "Zniewolonej" pojawi się znów podły Grigorij (Michaił Gariłow), tym razem pod postacią swojego syna! Zagra go uwielbiany przez fanów gwiazdor "M jak miłość". Jako pierwsi podaliśmy tę informację i teraz znany aktor zdradził szczegóły swojej nowej roli. Będzie tym złym i zacznie nękać syna Katii (Katerina Kowalczuk/Sonya Priss), siostrzenicę Aleksieja (Aleksiej Jarowienko) i podobno ma być jeszcze gorszy od ojca! Kto go zagra W "Zniewolonej 4" - zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘC!

Nowy Grigorij w "Zniewolonej"! Syn będzie jeszcze gorszy od ojca? Zobacz kto go zagra!

Kiedy w TVP 1 pojawiły się nowe odcinki "Zniewolonej 3" fanom zabrakło 2 osób. Długo tęsknili za Kateriną Kowalczuk w roli Katii, ale ostatecznie pokochali też Sonyę Priss. Natomiast do teraz, choć 3 sezon hitowego serialu już się kończy, widzom brak najgorszej z postaci Grigorija!

Na forach "Zniewolonej" na Facebook-u i Instagramie co jakiś czas pojawiają się tęsknoty. Zwłaszcza, kiedy w nowych odcinkach książę Jabłoniewski (Siergiej Strelnikov) nie do końca sprawdził się w roli tego złego, bo znacznie gorszy okazuje się... Żadan (Maxim Radugin)! 

- Szkoda, że Grigorij nie wrócił, on i Katia to była para!

- Niby tylu złych, ale żaden nie doskoczy do Grigorija...

- A może Grigorij wróci?

Twórcy "Zniewolonej" chyba przewidzieli, że Grigorij może okazać się "strzałem w dziesiątkę" i w nowym 4 sezonie zobaczymy wprawdzie nie jego samego, ale jego syna! W dodatku zagra go polski gwiazdor "M jak miłość" - zobacz GO w GALERII ZDJĘĆ.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Rodzina Franki i Pawła powiększy się po ślubie. Wszystko wyda się na kolacji u Zduńskich - ZDJĘCIA

Pisaliśmy o tym jako pierwsi - w 4 sezonie "Zniewolonej" pojawi się syn Grigorija i zagra go kochany przez fanów Marcin z "M jak miłość", czyli Mikołaj Roznerski. Aktor spędził 2 tygodnie na planie i do roli zaczął uczyć się języka rosyjskiego! - zobacz GO w nowej roli w GALERII ZDJĘĆ!

– Na planie było cudownie. Koledzy zza granicy bardzo miło i ciepło mnie przyjęli – powiedział "Faktowi" Mikołaj Roznerski. - Wszystko było bardzo profesjonalne. Pierwszy raz byłem na Ukrainie. Spędziłem tam dwa tygodnie. Uczę się monologów, mam nauczyciela, który mnie trenuje z rosyjskiego. Uczę się muzycznie, tak na słuch, dzięki temu wiem, o czym mówię, co gram. 

Roznerski zdradził w tym samym wywiadzie dla "Faktu", że za kilka dni wraca na Ukrainę – Czekam tylko na termin, jadę na 10 dni, by kręcić dalsze losy mojego bohatera. 

Jak sprawdzi się polski gwiazdor "M jak miłość" w roli syna czarnego bohatera w "Zniewolonej"? Przekonamy się już w 4 sezonie serialu.  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1634: Ostra bójka na ślubie Pawła i Franki! Zduński oberwie za wszystkie zdrady – ZDJĘCIA

Zniewolona 3. ZWIASTUN nowych odcinków
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze