Zniewolona 3, odcinek 13:  Katia ucieknie z psychiatryka! Żadan oszaleje, żeby ją dopaść - ZWIASTUN

i

Autor: TVP Zniewolona 3, odcinek 13: Katia ucieknie z psychiatryka! Żadan oszaleje, żeby ją dopaść - ZWIASTUN

Zniewolona 3, odcinek 13: Katia ucieknie z psychiatryka! Żadan oszaleje, żeby ją dopaść - ZWIASTUN

Katia (Sonya Priss) w 13 odcinku "Zniewolonej 3" ucieknie z psychiatryka! W tym samym odcinku zobaczymy też po raz pierwszy oszalałego Żadana (Maxim Radugin)! Jak do tego dojdzie? Katia (Sonya Priss) zniknie, tak jak wtedy, kiedy uciekała przed Grigorijem (Michaił Gawriłow), a jej mąż zacznie się miotać jak Czerwiński, żeby ją odnaleźć. W ukochanym mężu Katii w 13 odcinku "Zniewolonej 3" zobaczymy prawdziwego szaleńca, który z jednej strony kocha żonę i chcę ją odzyskać, z drugiej - nie daruje zniewagi. Zdradzamy: to wszystko bardzo źle się skończy w 13 odcinku "Zniewolonej 3"!

"Zniewolona" 3 sezon odcinek 13 (odc. 61) - niedziela, 30.01.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Niezwykły zwrot akcji w 13 odcinku "Zniewolonej"! Przypomnijmy: w 12 odcinku wielkiego hitu TVP, Żadan zamknął żonę w psychiatryku. Wówczas pokazał już na co go stać, Kiedy Katia dotarła do prawy o tym, że jej ukochany mąż dorobił się majątku na burdelach, załamała się. A przerażony małżonek w odpowiedzi zamknął ją w szpitalu. Jak to się skończy?

Katia w 13 odcinku "Zniewolonej" ucieknie wszystkim! Wprawdzie Żadan zmusi do czuwania nad swoją żoną doktora Wierchowińca, ale nie przewidzi wszystkiego. Król spisku, jakim powoli okazuje się mąż Katii, nie docenia swojej żony!

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1635: Ślub Tadeusza i Oli. Nie będzie miał pojęcia, że ukochana ma już męża - ZDJĘCIA

Sali, w której zamknięta będzie Katia pilnował będzie w 13 odcinku "Zniewolonej 3" niczego nieświadomy nieświadomy Nazar (Taras Tsymbaluk). Jak odurzona psychotropami Katia wydostanie się na wolność? A może ktoś jej pomoże?

Żadan w 13 odcinku "Zniewolonej 3" podejmie decyzję o sprzedaży wszystkich domów publicznych. W ten sposób będzie próbował ratować swoje małżeństwo. 

Pewne jest, że już w 14 odcinku "Zniewolonej 3" Żadan dowie się, że jego żona uciekła z psychiatryka i rozpocznie dramatyczne poszukiwania. Sprawdzane będą wszystkie wozy, wyjeżdżające z Kijowa, ale Katia znajdzie się już wtedy w bezpiecznym schronieniu.

Ujawniamy: Żadan 13 odcinku "Zniewolonej 3" zacznie popadać w obłęd! Wybawca Katii w 2 sezonie zacznie coraz bardziej przypominać jej dręczyciela, Grigorija. I to się bardzo źle skończy!

Nie przegap: Zniewolona. Syn Grigorija w 4 sezonie. Zagra go gwiazdor M jak miłość - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze