Zniewolona 3. Kiedy oglądać nowe odcinki losów Katii i Żadana? Będzie więcej nowych odsłon w tygodniu!

i

Autor: MTL Maxfilm Zniewolona 3. Kiedy oglądać nowe odcinki losów Katii i Żadana? Będzie więcej nowych odsłon w tygodniu!

Zniewolona 3. Kiedy oglądać nowe odcinki losów Katii i Żadana? Będzie więcej nowych odsłon w tygodniu!

Pierwsze 3 odcinki "Zniewolonej 3" mogliśmy zobaczyć w TVP1 w Wigilię i Święta Bożego Narodzenia. Jednak nowe odsłony serialu pojawią się też w środku tygodnia! To ważne, bo akcja przyspieszy tempa - szczęśliwa Katia (Sonya Priss) po przywróceniu do życia Żadana (Maxim Radugin) wyjedzie z nim w podróż poślubną. Ale, niestety małżonków zaczną ścigać duchy przeszłości i los nieszczęsnej Katii znów się odwróci... Kiedy oglądać nowe odcinki 3 sezonu wielkiego hitu "Zniewolona", żeby nie przegapić nowości? Uwaga: będzie więcej nowych odsłon serialu w tygodniu!

"Zniewolona 3". Kiedy oglądać nowe odcinki? Katia i Żadan nie tylko w niedziele

3 sezon serialu "Zniewolona" miał premierę w TVP1 w Wigilię i Święta. Wtedy zobaczyliśmy pierwsze 3 odcinki losów nowej Katii i jej męża Żadana. Jeszcze raz przeżyliśmy zamach na pana młodego na ślubie, a Katia wpadła w prawdziwą rozpacz, myśląc nawet o samobójstwie. W życiu małżonków pojawił się także nowy bohater - tajemniczy polski książę Jabłonowski (Siergiej Strelnikov). Kiedy oglądać nowe odcinki "Zniewolonej 3"?

Z pierwotnych informacji o emisji nowych odcinków "Zniewolonej 3" wynikało, że kolejne odsłony serii będziemy oglądać w TVP1 w soboty i niedziele. Ostatecznie została niedzielna godzina 20.15, ale dołączona została także środa i będzie 2 razy więcej serialu w tygodniu! Kiedy oglądać 4 odcinek "Zniewolonej 3"?

Zobacz też: Joasia z M jak miłość nie mogła pożegnać się z ekipą. Barbara Kurdej-Szatan wyżala się na brzydkie rozstanie z serialem

Odcinek 4 "Zniewolonej 3" możemy obejrzeć w niedzielę, 2 stycznia w TVP1 o godzinie 20.15. Ale aż 2 odcinki - 5 i 6 - zobaczymy już w środę, 5 stycznia o godz. 20.15 i 21.15, a dwa kolejne - 7 i 8 - w niedzielę! 

Tak więc "Zniewolona 3" od czwartku, 5 stycznia będzie emitowana w TVP 1 aż 4 razy w tygodniu. Warto zapamiętać tę datę, aby nie przegapić dalszych losów Katii i Żadana. Zapowiadają się niesamowite zwroty akcji!

Nie przegap: Zniewolona 3, odc. 4: Tajemnica zamachu na Żadana wyjdzie na jaw?! Miał zginąć przez miłość do tej samej kobiety - ZWIASTUN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze