Zniewolona 2 sezon, odcinek 45: Śmierć w Zniewolonej. Przyjęcie Żadana zakończy się tragedią

2019-08-26 15:24 sz
Zniewolona 2 sezon, odc. 41 Andriej Żadan (Max Radugin)
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon, odc. 41 Andriej Żadan (Max Radugin)

W 45 odcinku "Zniewolonej" Zadan (Maxim Radugin) dokona przerażającego odkrycia. W nadchodzącym odcinku jeden z bohaterów znajdzie się w stanie agonalnym tuż po przyjęciu zaręczynowym Andrieja i Olgi. Kogo tym razem pożegnają rozemocjonowani widzowie? Sprawdź, co wydarzy się w 45 odcinku serialu "Zniewolona".

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 43 - sobota 24.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W 45 odcinku serialu "Zniewolona" Andriej przejdzie ciężkie chwile. W 44 odcinku musiał pożegnać się ze swoją ukochaną Katieriną (Katerina Kowalczuk), która przez intrygę Olgi została zmuszona do opuszczenia jego posiadłości, a on sam nie miał wyboru i oświadczył się szlachciance. 

Tego w serialu "Zniewolona" nie możesz przegapić >>> Zniewolona. Streszczenia odcinków 45-48 na cały tydzień od poniedziałku 26.08 do piątku 30.08.2019. Ile będzie odcinków?

Bohater "Zniewolonej" w 45 odcinku zorganizuje przyjęcie zaręczynowe. Pomiędzy zamieszaniem związanym z Olgą będzie poszukiwał zaginionej Katii - dotrze do niego informacja o jej uprowadzeniu!

To jednak nie koniec dramatów. Tuż po zakończeniu uroczystości Olga z Andriejem odkryją przerażającą prawdę o wicegubernatorze. Lekarze w 45 odcinku "Zniewolonej" ujawnią, że Korieniew jest umierający!

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde