Zniewolona 2 sezon, odcinek 42: Olga z zazdrości skrzywdzi Katię! Co jej zrobi? - ZWIASTUN

2019-08-22 19:07 sz
Zniewolona 2 sezon, odcinek 41. Olga Płatonowa
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon, odcinek 41. Olga Płatonowa

Olga Płatonowa w 42 odcinku "Zniewolonej" pokaże, na co ją stać. Szlachcianka ma jeden cel: chce wyjść za Andrieja Żadana (Max Radugin). Na jej drodze stanie Katia (Katerina Kowalczuk), która skradnie serce swojego wybawcy. Jej rywalka w "Zniewolonej" z zazdrości posunie się do okropnych rzeczy, Sprawdź, co wydarzy się w 42 odcinku i zobacz zwiastun!

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 42 - piątek, 23.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W serialu "Zniewolona" po trzymającym w napięciu balu u wicegubernatora Katierina w 42 odcinku ukryje się w domu Żadana. Razem z Nikołajem (Mark Drobot) Andriej pomógł jej zbiec przed Grigorijem (Michaił Gawriłow), który wpadł na eleganckie przyjęcie. Przeczytaj >>> Nikołaj i Żadan zmierzą się z Grigorijem o Katię

Od tej chwili teoretycznie uciekinierka ze "Zniewolonej" powinna móc czuć się bezpiecznie, tak jednak się nie stanie! Dlaczego? Na drodze do jej szczęścia jak zwykle staną trudne uczucia.

Przeczytaj też >>> Olga zawrze pakt z Czerwińskim? Katierina porwana!

Olga Płatonowa, piękna i charakterna arystokratka, ostrzy zęby na Żadana. Marzą jej się oświadczyny i rychły ślub, po którym żyliby długo i szczęśliwie. W 41 odcinku serialu "Zniewolona" dowie się, że w domu jej wybranka przebywa inna kobieta! Postanowi sprawdzić, czy pogłoski są prawdziwe i zajrzy do posiadłości. Na widok Katii ogarnie ją piekielna zazdrość!

Niestety w nadchodzących odcinkach Olga stanie się największym wrogiem Katii. Zrobi wszystko, żeby pozbyć się jej z domu Andrieja, czym wyrządzi jej wielką krzywdę. Niewolnica ponownie zostanie zmuszona do ucieczki.

Sprawdź: Akcja "Zniewolonej" toczy się TYM tajemniczym miasteczku...

Zniewolona 2 sezon odc. 41. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon odc. 41. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Zniewolona 2 sezon odc. 41. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: TVP Zniewolona 2 sezon odc. 41. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk), Andriej Żadan (Maxim Radugin)

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde
Najnowsze