Tureckie seriale

"Złoty chłopak" odc. 24. Pijany Ferit wsiada za kółko! Zatrzymuje go policja. Streszczenie odcinka "Yalı Çapkını" [28.09.2023]

Powiedzieć o nim bawidamek to mało! Ferit znowu zachowa się nieodpowiedzialnie! Wymknie się z Pelin do klubu, upije się, a potem wsiądzie za kółko! Sprawdź streszczenie 24. odcinka serialu "Złoty chłopak".

Spis treści

 1. "Złoty chłopak" 24. Przeczytaj streszczenie odcinka
 2. Kiedy oglądać 24. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Ferit z serialu "Złoty chłopak" jest zupełnie nieodpowiedzialny! Jedno mówi, drugie robi. W 24. odcinku "Złotego chłopaka" wsiądzie pijany za kółko, a towarzyszyć mu będzie… Pelin. Młodzi zostaną zatrzymani przez policję, a potem się zacznie!

"Złoty chłopak" 24. Przeczytaj streszczenie odcinka

Seyran i Ferit wciąż się kłócą. Yusuf spiskuje z Pelin, żeby ich rozdzielić. Ferit zabiera Seyran do mistrza Necipa, gdzie rozmawiają o pierścionku, który Ferit zaprojektował. Esme źle się czuje i Suna prosi siostrę o pomoc. Na miejscu się okazuje, że Seyran musi pomóc przygotować przyjęcie dla pretendenta Suny. Ferit mówi rodzinie, że jest z Seyran u jej bliskich, a zostaje z Pelin. Gdy wychodzą do baru, Ferit się upija. Potem zatrzymuje go policja.

Czytaj też: Tak się kończy "Złoty chłopak". W finale tureckiego serialu rozegra się wielki dramat

Kiedy oglądać 24. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Kiedy emisja 24. odcinka serialu tureckiego "Złoty chłopak" w telewizji? TVP1 pokaże ten odcinek w czwartek, 28 września, o godz. 14:00. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP. Powtórka 24. odcinka "Złotego chłopaka" w piątek, 29 września, o godz. 6:05 w TVP1.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 24. w naszej galerii.

O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Najnowsze