Tureckie seriale

"Złoty chłopak" odc. 21. Ferit wda się w bójkę! Faut natychmiast ruszy na odsiecz. Streszczenie odcinka "Yalı Çapkını" [25.09.2023]

Ferit okazuje uczucia Seyran. Chłopak zabiera żonę na wyjątkowe śniadanie. Niedługo potem młody Korhan wda się w bójkę! Z odsieczą przyjedzie Faut. Sprawdź streszczenie 21. odcinka serialu "Złoty chłopak".

Spis treści

 1. "Złoty chłopak" 21. Przeczytaj streszczenie odcinka
 2. Kiedy oglądać 21. odcinek serialu "Złoty chłopak"?
 3. O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada
 4. Złoty chłopak – obsada

Bracia z serialu "Złoty chłopak" mogą a siebie liczyć. Choć rywalizują o atencję dziadka i każdy chce udowodnić swoją przydatność w firmie, to na co dzień Faut i Ferit pomagają sobie i wspierają się nawzajem. Tak będzie w 21. odcinku "Złotego chłopaka". Już teraz sprawdź, co wydarzy się w poniedziałkowym odcinku tureckiej telenoweli, bo będzie się działo!

"Złoty chłopak" 21. Przeczytaj streszczenie odcinka

Seyran po raz pierwszy w życiu płynie łodzią. Ferit zabiera żonę na swoje ulubione śniadanie. Wizyta w siłowni kończy się bójką. Fuat ratuje brata z opresji. Halis postanawia zobaczyć mieszkanie Kazima.

Czytaj też: Ile odcinków ma serial "Yali Capkini"? Czy będzie 2. sezon w Polsce?

Kiedy oglądać 21. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Premiera 21. odcinka serialu tureckiego "Złoty chłopak" już w poniedziałek, 25 września, o godz. 14:00 w TVP1. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP. Powtórka 21. odcinka "Złotego chłopaka" we wtorek, 26 września, o godz. 6:05 w TVP1.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 21. w naszej galerii.

O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Najnowsze