Tureckie seriale

"Złoty chłopak" odc. 20. Kazim znęca się nad Suną. Ferit staje w jej obronie! Streszczenie odcinka "Yalı Çapkını" [22.09.2023]

Kazim już wie, że jego córki mają kontakt z Yusufem. Mężczyzna postanawia je ukarać. Suna jest w najgorszej sytuacji, bo musi wrócić z ojcem-tyranem do domu. Seyran będzie wypłakiwać sobie oczy, gdy do akcji wkroczy Ferit. Chłopak zadzwoni do teścia i go utemperuje! Oto streszczenie 20. odcinka serialu "Złoty chłopak".

Spis treści

 1. "Złoty chłopak" 20. Przeczytaj streszczenie odcinka
 2. Kiedy oglądać 20. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Były chłopak Seyran nie odpuszcza. Yusfus nakłamał, że jest krewnym dziewczyny i w ten sposób udało mu się zdobyć pracę w rezydencji Halisa. Gdy siostry spróbują z nim wyjaśnić sprawę, nakryje je Kazim.

Suna będzie trzęsła się ze strachu, a na samą myśl o powrocie z ojcem do domu zrobi jej się słabo. Co ją tam czeka?

"Złoty chłopak" 20. Przeczytaj streszczenie odcinka

Kazim prosi Halisa o inne lokum w Stambule, które bardziej przypominałoby dom rodzinny. Wychodząc od Halisa spotyka Sunę i Seyran rozmawiające z Yusufem. Postanawia je za to ukarać. Sytuację ratuje Ferit, który dzwoni do niego, przeprowadza z nim męską rozmowę i postanawia zabrać następnego dnia żonę i Sunę na obiad. Zawiera też z Seyran umowę, że odtąd wszędzie będą chodzić razem, a on przestanie się spotykać z Pelin. Ifakat ma uzyskać u dziadka pozwolenie na wyjście Ferita z siostrami.

Kiedy oglądać 20. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Premiera 20. odcinka serialu tureckiego "Złoty chłopak" w piątek, 22 września, o godz. 14:00 w TVP1. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP. Powtórka 20. odcinka "Złotego chłopaka" w poniedziałek, 25 września, o godz. 6:05 w TVP1.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 20. w naszej galerii.

O czym jest serial "Złoty chłopak"? Fabuła, obsada

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Najnowsze