Tureckie seriale

Złoty chłopak. Nowy przystojniak w serialu. To komisarz Ali z Emanet! Kogo zagra Melih Özkaya?

Melih Özkaya to turecki aktor znany z roli Alego z "Dziedzictwa". Ulubieniec widzów "Emanet" jakiś czas temu dołączył do obsady serialu "Złoty chłopak"! Kogo zagra Melih Özkaya w 2. sezonie "Yalı Çapkını"? Już teraz ujawniamy co dopiero za jakiś czas wydarzy się w "Złotym chłopaku". Poznaj szczegóły!

Spis treści

 1. Kim jest Melih Özkaya?
 2. Melih Özkaya w serialu "Złoty chłopak". Kogo zagra?

"Dziedzictwo" ("Emanet") to jedna z tureckich telenowel, którą emituje obecnie TVP. Serial koncentruje się na losach Yamana i Seher, ale istotnym wątkiem stała się również miłosna historia Alego i Kiraz, która niedawno zmarła. W postać przystojnego komisarza Alego w "Emanet" wciela się Melih Özkaya. Co o nim wiemy?

Zobacz: To już koniec serialu "Zakazany owoc"! Zdradzamy, co wydarzy się w ostatnim odcinku

Kim jest Melih Özkaya?

Melih Özkaya to turecki aktor i sportowiec. 37-latek zasłynął rolą policjanta Alego w serialu "Emanet", ale widzowie mogą go kojarzyć także poprzez postać Erena z serialu "Yazgi". Zanim Melih Özkaya związał swoją przyszłość z aktorstwem, grał profesjonalnie w siatkówkę.

Czytaj także: Złoty chłopak. Najpierw ciąża, a teraz TO! Umrze kolejna postać?!

Melih Özkaya w serialu "Złoty chłopak". Kogo zagra?

Melih Özkaya jakiś czas temu dołączył do obsady 2. sezonu serialu "Złoty chłopak", w którym zaczął się wcielać w postać Akina. Zdradzamy, że jego bohater pojawi się w wątku Seyran (Afra Saraçoğlu), która odeszła od Ferita (Mert Ramazan Demir) zaraz po tym, jak odkryła, że Pelin (Buçe Buse Kahraman) jest z nim w ciąży.

Seyran wpadnie na Akina zupełnie przypadkiem, gdy będzie odwiedzać ojca w szpitalu. Niedługo potem drogi Seyran i Akina ponownie się skrzyżują, ale tym razem już w restauracji.

Polecamy: Niespodziewana ciąża w serialu "Złoty chłopak". Ferit zostanie ojcem?! "To twoje dziecko"

Fani serialu "Złoty chłopak" już spekulują, że Akin będzie walczył o względy Seyran w kolejnych odcinkach "Yalı Çapkını". Czy przystojny komisarz z "Dziedzictwa" zawróci w głowie ukochanej Ferita? Młody Korhan musi mieć się na baczności!

Zobacz w galerii zdjęcia Akina z serialu "Złoty chłopak".

O serialu "Złoty chłopak"

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Listen on Spreaker.
Najnowsze