Tureckie seriale

"Złoty chłopak". Czy będzie 2. sezon? Kiedy nowe odcinki w TV? Oto, co już wiemy

Będzie 2. sezon serialu "Złoty chłopak" w TVP? Decyzja już zapadła. Oto, co wiadomo na temat kontynuacji słynnej tureckiej produkcji. Czy widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć dalsze losy Ferita i Seyran?

Spis treści

 1. "Złoty chłopak" - Ile odcinków ma turecki serial?
 2. "Złoty chłopak". Kiedy 2. sezon w Polsce?
 3. O czym jest serial "Złoty chłopak"?

"Złoty chłopak" znany w Turcji jako "Yali Capkini" to wciągająca opowieść o Fericie i Seyran, którzy zostali zmuszeni do małżeństwa. Turecki serial spotkał się ze sporym zainteresowaniem polskich widzów, którzy od końcówki sierpnia br. uważnie śledzą losy rodziny Korhanów.

"Złoty chłopak" - Ile odcinków ma turecki serial?

Pierwszy sezon "Złotego chłopaka" liczy 36 odcinków, z których każdy trwa od 90 do 130 minut. W Polsce turecka telenowela została podzielona i pierwszy sezon ma liczyć 113 odcinków. Wszystko wskazuje na to, że koniec 1. sezon serialu "Złoty chłopak" nastąpi w lutym 2024 r., a co będzie dalej?

Czytaj też: Będzie drugi ślub Ferita i Seyran! Zobacz zdjęcia. Zakochani pobiorą się wbrew wszystkim

Polscy widzowie już zastanawiają się, czy będą mieli okazję dowiedzieć się jak potoczą się dalsze burzliwe losy Ferita i Seyran. Czy TVP pokaże 2. sezon serialu "Złoty chłopak", którego emisja w Turcji rozpoczęła się we wrześniu 2023 roku?

"Złoty chłopak". Kiedy 2. sezon w Polsce?

Dla wszystkich miłośników tureckich telenowel mamy dobrą wiadomość. TVP nabyła prawa do 2. sezonu "Yali Capkini". Emisja nowych odcinków ma wystartować zaraz po dramatycznym finale 1. sezonu "Złotego chłopaka".

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

O czym jest serial "Złoty chłopak"?

Fabuła serialu "Złoty chłopak" kręci się wokół losów majętnej rodziny Korhan, na której czele stoi Halis (w tej roli Cetin Tekindor). Gdy z Ameryki wraca jego młodszy wnuk – Ferit, Halis postanawia jak najszybciej go ożenić, gdyż chłopak zachowuje się nieodpowiedzialnie i wiedzie życie utracjusza. Misję znalezienia mu żony powierza synowej Ifakat.

Wieść ta dociera do Kazima, który widzi w tym szansę na wzbogacenie się jego i i jego pięknych córek – Suny i Seyran. Ifakat wybiera dla syna Sunę, ale ten wcześniej przypadkowo spotyka Seyran i to właśnie ją postanawia poślubić…

Złoty chłopak – obsada

 • Mert Ramazan Demir, czyli serialowy bawidamek, Ferit
 • Afra Saraçoglu jako serialowa Seyran
 • Çetin Tekindor, czyli serialowy Halis Korhan, dziadek Ferita
 • Gülçin Santircioglu jako Ifakat Korhan
 • Emre Altug jako Orhan Korhan
 • Beril Pozam serialowa Suna, siostra Seyran
 • Gözde Kansu jako serialowa Gülgün Korhan
 • Öznur Serçeler, czyli serialowa Asuman
 • Diren Polatogullari jako Kazim Sanli
 • Buçe Buse Kahraman jako Pelin, jedna z dziewczyn Ferita
Najnowsze