Tureckie seriale

Zakazany owoc. To wszystko pod koniec tego tygodnia. Mert gorzko pożałuje rozwodu! "Przyprowadzę tu twojego syna i..."

To już ostatnie odcinki serialu "Zakazany owoc" w sierpniu. Ender i Caner nareszcie pozbędą się Sahiki i zamieszkają w nowym domu nad morzem. Matka Yildiz przejdzie zabieg, który okaże się fatalny w skutkach. Sprawdź, co jeszcze się wydarzy.

Spis treści

  1. Zakazany owoc odc. 291. Streszczenie odcinka
  2. Zakazany owoc odc. 292. Streszczenie odcinka
  3. Zakazany owoc odc. 293. Streszczenie odcinka

Ender i Sahika dopięły swego. Odzyskały akcje i władze w firmie, ale to nie koniec potyczki z Hasanem. Mężczyzna szybko zażąda rozwodu, ale Sahika ani myśli podpisać stosowne dokumenty, dlatego ten postanawia uprzykrzyć jej życie.

Zakazany owoc odc. 291. Streszczenie odcinka

Premiera: w środę, 30 sierpnia

Zehra finguje swoje zniknięcie. Ma nadzieję, że uda jej się w ten sposób zwrócić na siebie uwagę Merta. Asuman decyduje się na korektę estetyczną twarzy. Zabieg się jednak nie udaje. Hasan Ali ma nadzieję, że jest jeszcze szansa na rozwiązanie jego małżeństwa.

Zakazany owoc odc. 292. Streszczenie odcinka

Premiera: w czwartek, 31 sierpnia

Mert jest zaskoczony powrotem Ender i Sahiki do firmy. W domu Cagataya niespodziewania zjawia się Sahika. Wszyscy są zdumieni, gdy dowiadują się, że kobieta i Hasan Ali się pobrali. Rodzina robi mężczyźnie wyrzuty. Mert pragnie rozwieść się z Zehrą. Asuman podsuwa jej pomysł na odzyskanie udziałów w holdingu.

A jak zaczyna się wrzesień z serialem "Zakazany owoc"? Ender nareszcie uwolni się od Sahiki, ale na jak długo? Zehra zwierzy się Hasanowi ze swoich problemów, a ten od razu wkroczy do akcji. Mert pożałuje, że zażądał od córki Halita rozwodu. Hasan naśle na niego swoich ludzi

Zakazany owoc odc. 293. Streszczenie odcinka

Premiera: w piątek, 1 września

Sahika nie chce dać rozwodu Hasanowi Alemu, więc on z zemsty postanawia uprzykrzyć jej życie. Caner i Ender zamieszkują w nowym domu nad morzem. Mają nadzieję, że Sahika już do nich nie wróci. Zehra skarży się Hasanowi na Merta. Ten postanawia jej pomóc.

-Oddasz akcje, które na ciebie przepisała… - poleci Mertowi mu Hasan

-Nie oddam ich, możecie mnie pobić albo zabić – będzie krzyczał Mert. -Przyprowadzę tu twojego syna i na jego oczach zmiażdżę ci nogę lub dwie – powie śmiertelnie poważnie Hasan.

Co z tego wyniknie?

W galerii znajdziesz zdjęcia z ostatnich odcinków "Zakazanego owocu" w tym tygodniu.

Najnowsze