Tureckie seriale

"Zakazany owoc" odc. 312. Kaya pomaga Sahice. Ender cała w nerwach przed spotkaniem z byłym! Streszczenie odcinka [28.09.2023]

Kaya wrócił i od teraz będzie pomagał Sahice. Prawnik spotka się też z Ender. Czy między nimi znowu zaiskrzy? Oto, co wydarzy się w 312. odcinku serialu "Zakazany owoc". Zobacz najnowsze zdjęcia z tureckiego serialu.

Spis treści

  1. Zakazany owoc odc 312 - streszczenie
  2. Zakazany owoc odc 312. Kiedy emisja w tv? Gdzie oglądać?

Matka Yildiz zgubiła drogocenną kolię, a Yildiz ją kryje. Wkrótce kłamstwa matki i córki wyjdą na jaw. Feride da im nieźle popalić, a co zrobi Cagatay? Powrót Kayi namieszał w życiu Ender. Czy byli małżonkowie dadzą sobie kolejna szansę?

Czytaj też: Kolejna śmierć w serialu "Zakazany owoc". Zdradzamy, co się wydarzy

Zakazany owoc odc 312 - streszczenie

Oto, co wydarzy się w 312. odcinku "Zakazanego owocu". Feride ujawnia w obecności Cagataya kłamstwa Yildiz i Asuman. Skonfliktowana z Hasanem i Ender Sahika prosi o pomoc swojego brata. Jej rywalka denerwuje się przed spotkaniem z Kayą. Poszukiwania kolii nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Yildiz postanawia więc oskarżyć kogoś o kradzież naszyjnika.

Zakazany owoc odc 312. Kiedy emisja w tv? Gdzie oglądać?

Premiera 312. odcinka serialu "Zakazany owoc" już w czwartek, 28 września, o godz. 17:15 w TVP2. Zobacz zdjęcia z tego odcinka w naszej galerii!

O czym jest serial "Zakazany owoc"? Fabuła, obsada

"Zakazany owoc" (oryg. "Yasak Elma”) to turecki serial, który latem 2022 roku zadebiutował na antenie polskiej telewizji. Początkowo telenowela koncentrowała się na losach dwóch sióstr – Yildiz i Zeynep. Historia tej drugiej dobiegła jednak końca, a jedną z głównych bohaterek tureckiej telenoweli została Ender, zadziorna bizneswomen i była żona Halita Arguna. Yildiz i Ender nie przepadają za sobą, ale zawsze potrafią współdziałać, w imię "wyższego dobra".

TVP pokazuje 4. sezon "Zakazanego owocu", który już się kończy. Z serialem pożegnało się kilku bohaterów, w tym m.in. Halit, w którego wcielał się Talat Bulut. Yildiz jest obecnie żoną przystojnego Cagataya, Ender wykiwała Sahikę w sporze z Hasanem.

Najnowsze