Tureckie seriale

Zakazany owoc. Córka Halita w serialu "Złoty chłopak". Kim jest Buçe Buse Kahraman? To ona gra dziewczynę Ferita

Buçe Buse Kahraman to jedna z najzdolniejszych tureckich aktorek młodego pokolenia. Widzowie mogą ją kojarzyć z roli Lili, córki Halita z serialu "Zakazany owoc", a od niedawna można ją oglądać w "Yali Capkini". Oto, co wiemy o jej roli w serialu "Złoty chłopak".

Spis treści

  1. Kim jest Buce Buse Kahraman?
  2. Pelin z serialu "Złoty chłopak". Co o niej wiemy?

"Yali Capkini" to turecki serial z 2022 roku, który emituje TVP1. "Złoty chłopak" opowiada o niepokornym wnuku właściciela firmy jubilerskiej. W jednej z ról będzie można oglądać Buçe Buse Kahraman. To młoda gwiazda tureckiej telewizji, którą polscy widzowie dobrze już znają. Buçe Buse Kahraman to przecież Lila z serialu "Zakazany owoc"!

Kim jest Buce Buse Kahraman?

Buce Buse Kahraman - ile ma lat? Aktorka urodziła się 1 kwietnia 1996 r. w Izmirze, co oznacza, że ma 27 lat. Buce już w szkole średniej zdecydowała się zostać aktorką. Pierwszy występ przed kamerą zaliczyła w 2017 roku, wcielając się w postać Neşe w filmie "Kötü Çocuk". Później ożywiła postać Meltem w serialu "Çarpışma", a następnie przejęła rolę Lili Argun z serialu "Zakazany owoc" od Ayşegül Çınar. Zmiana aktorki nastąpiła w 3. sezonie "Yasak Elma".

Buce Buse Kahraman zagrała również w takich produkcjach jak:

  • "Ben Gri",
  • "Uyanis: Büyük Selcuklu",
  • "Biz Kimden Kaçiyorduk Anne?".

Czytaj też: Zakazany owoc. Halit wróci? Te wydarzenia wstrząsną 4. sezonem!

W 2022 roku Buce Buse Kahraman została obsadzona w roli Pelin w serialu "Yali Capkini", który pod koniec sierpnia br. zaczęła emitować Telewizja Polska. 

Czytaj też: Kto jest kim w serialu "Złoty chłopak"? Poznaj wszystkich bohaterów

Pelin z serialu "Złoty chłopak". Co o niej wiemy?

Pelin (w tej roli Buçe Buse Kahraman) jest dziewczyną Ferita (Mert Ramazan Demir). Studiuje na wydziale ceramiki artystycznej i mieszka z dala od rodziny. Wie, że Ferit od czasu do czasu spotyka się z innymi dziewczynami, ale akceptuje to, bo boi się, że jeśli zacznie robić mu z tego powodu wyrzuty, to Ferit ją zostawi.

Buce Buse Kahraman zagrała jedną z ważniejszych postaci w 1. sezonie "Yali Capkini", jednak dla niektórych widzów jej obecność na ekranie będzie nie do zniesienia. Serialowa Pelin będzie stwarzać problemy i spróbuje rozbić związek Ferita z Seyran.

Zobacz w galerii zdjęcia Buce Buse Kahraman.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze