Z miłości do dziecka. Gdy przeszłość powraca

i

Autor: Materiały prasowe

Z miłości do dziecka. Dwie rodziny, które połączy śmiertelna choroba syna. O czym jest nowy serial w TV4?

2021-01-30 13:44

Nowy serial meksykański "Z miłości do dziecka" to historia dwóch obcych sobie rodzin. Jedno spotkanie sprawi, że życie ich obu nigdy nie będzie już takie samo. Kiedy premiera "Z miłości do dziecka" i emisja odcinków w TV4? Kto znalazł się w obsadzie?

"Z miłości do dziecka" premiera poniedziałek, 1.02.2021, o godz. 16.00 w TV4

Elena (Eva Cedeńo) i Ernesto (Jorge Salinas) wiodą dostanie życie, są jednak rzeczy, których nie można kupić. Ich walczący z białaczką sześcioletni syn Nicolas (Leonardo Herrera) potrzebuje przeszczepu szpiku. Ani Eelena, ani Ernesto nie mogą zostać dawcami, ponieważ chłopiec został przez nich adoptowany. By ratować jego życie, para decyduje się skontaktować z biologicznym ojcem Nicolasa.

Dla Pedra (José Ron) wiadomość, że ma syna, będzie dużym szokiem. Bez wahania zgodzi się ona jednak zostać dawcą szpiku dla sześciolatka. Ze względu na dobro dziecka obie strony decydują się, że chłopiec nigdy nie pozna prawdziwego ojca. Los jednak chce inaczej, a spotkanie Pedra i małego Nicolasa nie tylko ich życie wywróci do góry nogami.

"Z miłości do dziecka" - emisja poniedziałek-piątek o godz. 16.00 w TV4

Stulecie Winnych 3 sezon. Nowa rodzina Winnych w wyjątkowy sposób uczci pamięć zmarłej Broni. Andzia odkryje tajemnicę Stanisława - WIDEO
Najnowsze