Wotum nieufności

Wotum nieufności, odcinek 3: Seyda odkryje niebezpieczne działania premiera Chronowskiego? To on nasyła ABW na Hauera?

2023-03-13 14:53

W 3 odcinku "Wotum nieufności" kluczową rolę w tajemniczych i niebezpiecznych kręgach władzy, odegra nie kto inny, jak premier Adam Chronowski (Grzegorz Małecki). Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska) doprowadziła do uwolnienia zakładników, dwóch Polaków, porwanych przez terrorystów i przetrzymywanych na terenie Rosji. W wyniku rozmów z prezydentem Rosji, akcja się udała, ale Chronowski uzna, że Seyda wykonała zły ruch. Mało tego, w 3 odcinku "Wotum nieufności" okaże się, że premier prowadzi szemrane interesy i być może ma coś wspólnego z nasyłaniem ABW na Hauera (Antoni Pawlicki)

"Wotum nieufności", odcinek 3 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

Daria Seyda doprowadziła do uwolnienia dwójki Polaków z rąk terrorystów, tym samym wchodząc w układ z prezydentem Rosji. W 3 odcinku "Wotum nieufności" premier Chronowski, chociaż stwarza pozory opanowanego, wścieknie się na panią prezydent, że podjęła kluczową decyzję na jego plecami. Seyda nie zrozumie nagłego ataku Chronowskiego, skoro przecież to on dążył do tego, by zajęła miejsce poprzedniej głowy państwa, Wimmera (Olgierd Łukaszewicz). Zachowanie mężczyzny zacznie wzbudzać coraz większy niepokój Darii i słusznie, bo wokół premiera narosną kolejne znaki zapytania.

Premier Chronowski nasłał ABW na Patryka Hauera?

Jednocześnie w 3 odcinku "Wotum nieufności" Patryk Hauer za nic nie odpuści wszczęcia komisji śledczej w sprawie śmierci pracującego w energetyce Zbigniewa Hołuba, co bardzo nie podoba się osobom w kręgach władzy. Poseł Unii Republikańskiej nie da się jednak zastraszyć i zagrozi ujawnieniem w mediach nacisków ze strony ABW, które chcą go zmusić do porzucenia całej sprawy i nie drążenia tematu. 

Chociaż Chronowski obieca Hauerowi, że nie ma nic wspólnego z akcjami ABW, wyda się to bardzo podejrzane. Przecież jednostka pozostaje pod jego nadzorem, czyli funkcjonariusz służby (Piotr Głowacki) nie mógł sobie wymyślić misji w pojedynkę. Patryk i Seyda coraz bardziej zaczną przyglądać się dziwnym zachowaniom w kręgach władzy. Możliwe, że okaże się, że wrogów mają naprawdę bardzo blisko... I wcale nie chodzi o nich samych, walczących przeciwko sobie.

Zobacz także: Wotum nieufności. Bohaterowie, obsada nowego serialu Polsatu. Kiedy i gdzie oglądać? - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany