Wotum nieufności

Wotum nieufności, odcinek 1: Kto porwał marszałek Sejmu? Szokujące zdarzenia zaprowadzą wszystkich do prezydenta – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

"Wotum nieufności" rozpocznie się "z przytupem"! Po korytarzach sejmowych biegać będą w panice najważniejsi ludzie w państwie i szybko wyjdzie na jaw, że zaginęła bardzo ważna osoba! Chodzi o marszałek Sejmu, Darię Seydę (Katarzyna Dąbrowska), która zaginęła bez wieści. Najbliższy współpracownik pani marszałek, Hubert Korodecki (Leszek Lichota) jako pierwszy wpadnie na trop brutalnej prawdy - kobieta została porwana! Czy odnajdzie się w 1 odcinku "Wotum nieufności"? Pewne jest, że wszyscy rządzący i opozycja będą musieli stawić się na dywaniku u prezydenta (Olgierd Łukaszewicz) RP! Sprawdź szczegóły spisku i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i ZWIASTUNIE!

"Wotum nieufności", odcinek 1 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 21.05 w Polsacie

W 1 odcinku "Wotum nieufności" okaże się, że cały Sejm wpadł w panikę, bo pani marszałek zaginęła. Nic nie będzie się działo bez przyczyny. Jak ustali najbliższy współpracownik pani Darii Seydy, Hubert Korodecki jego szefowa zostanie porwana! Co gorsze pani marszałek obudzi się w jakimś podrzędnym motelu i nie będzie nawet pamiętała, jak się tam znalazła. Co tam naprawdę wydarzyło się feralnej nocy?  

Na szczęście w 1 odcinku "Wotum nieufności" Seyda odbierze telefon od Huberta i umożliwi mu pomoc. Korodecki wywiezie cichaczem marszałek Sejmu, która będzie w opłakanym stanie. Nie zdążą jednak ustalić zbyt wiele, bo już będą w drodze do prezydenta RP...

Jak wiemy, marszałek Sejmu jest osobą, która przejmuje obowiązki prezydenta na wypadek, gdyby on nie mógł ich już sprawować. Taka właśnie sytuacja wydarzy się w 1 odcinku "Wotum nieufności". Prezydent oświadczy, że jest tak poważnie chory, iż musi ustąpić. Czy Seyda będzie w stanie go zastąpić?

Zdradzamy: porwanie Seyjdy w 1 odcinku "Wotum nieufności" będzie spiskiem, którego celem będzie skompromitowanie jej. Ale pani marszałek okaże się "twardą sztuką" i mimo wszystko stanie do walki o prezydenturę w przyspieszonych wyborach.    

Głównym przeciwnikiem Seydy w 1 odcinku "Wotum nieufności" walce o prezydenturę okaże się Patryk Hauer, gwiazda prawicy. To on właśnie odkryje spisek, sięgający szczytów władzy! Czy to możliwe, że Hauer stoi za porwaniem Seydy? A może raczej pomoże jej rozwiązać zagadkę?

"Wotum nieufności" startuje w poniedziałek 27.02 w Polsacie o godz. 21.00. Serial powstał na podstawie książki Remigiusza Mroza i ma 6 odcinków. 

Zobacz też: Gwiazdy Barw szczęścia i M jak miłość szturmem podbiły nowy serial Polsatu! Zdradzamy tajemnice Wotum nieufności – ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze