Usta Usta 4 sezon odc. 5. Iza (Sonia Bohosiewicz), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), Oskar (Cezary Kosiński)

i

Autor: Piotr Litwic/TVN Usta Usta 4 sezon odc. 5. Iza (Sonia Bohosiewicz), Piotrek (Wojciech Mecwaldowski), Oskar (Cezary Kosiński)

Usta Usta 4 sezon, odcinek 5 - streszczenie, opis: Do życia Izy i Piotrka wkracza prawdziwy ojciec ich córki Mai - ZWIASTUN

2020-10-04 15:41

"Usta Usta" 4 sezon, odcinek 5 w niedzielę, 4.10.2020, o godz. 21.30 w TVN. "Usta Usta" odcinek 5 sezon 4 streszczenie - Do pracy Izy przychodzi bez zapowiedzi jej partner sprzed lat, a jednocześnie biologiczny ojciec Mai. Oskar pragnie ją przeprosić za swoje zachowanie z przeszłości, nadużywanie alkoholu i zdrady. Podczas odwiedzin w jej domu, dowiaduje się, że Maja to jego córka. Chociaż obiecywał, że tego nie zrobi, mówi dziewczynie, kim jest. Wówczas między nim a Piotrkiem dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Po zakończeniu związku z Sarą Adam chce poświęcać synowi więcej czasu. Jego próby zaprzyjaźnienia się z Leonem spełzają na niczym, ponieważ chłopak woli spotykać się z kolegami.

Iwona i Andrzej, dzieci Tadka, nie mają zamiaru dzielić się z Piotrkiem spadkiem. Uważają, że ojciec przed śmiercią nie był w pełni świadomy swoich decyzji. Grożą też procesem. Nowak jest gotów zrzec się roszczeń, ale Iwona pokazuje mu list od ojca, w którym ten prosi, by przyjął spadek. Krzysztof ma coraz większe kłopoty, ale ukrywa to przed Agnieszką. W trakcie pierwszej rozprawy okazuje się, że zapomniał paszportu i może trafić do aresztu. Agnieszka tymczasem kłóci się ze swoim szefem. Eryk nie zgadza się na jej propozycje i oświadcza, że jeśli praca jej nie odpowiada, może się zwolnić. Kornatowska rzeczywiście postanawia odejść z wydawnictwa.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze