Umbrella Academy 3. Kiedy premiera w Polsce? Co się wydarzy – ZDJĘCIA

i

Autor: Netflix Umbrella Academy 3. Kiedy premiera w Polsce? Co się wydarzy – ZDJĘCIA

Umbrella Academy 3. Kiedy premiera w Polsce? Co się wydarzy – ZDJĘCIA

2022-06-21 11:49

"Ubmrella Academy" 3 sezon! Kiedy dostępny w Polsce i co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Załodze "Akademii Umbrella" udało się nie dopuścić do końca świata w 1963 roku. Wrócą więc do swojego teraźniejszego domu i będą żyli w przekonaniu, że zapobiegli apokalipsie, a także porządnie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń, z którą nie powinno być więcj problemów. Nic bardziej mylnego, a członkowie "Umbrella Academy" przekonają się, że ich plan jednak miał luki. Kiedy premiera serialu w Polsce? Sprawdź!

"Ubmrella Academy 3" - kiedy i gdzie oglądać. Co się wydarzy w nowym sezonie?

"Ubmrella Academy 3" to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier na platformie Netflix. Kiedy premiera 3 części przygód załogi "Ubmrella Academy"? To już w czerwcu! Widzowie mogą zasiąść przed telewizory już od 22.06.2022 r., bo właśnie w ten dzień przypada premiera serialu na Netflix.

Członkowie Akademii Umbrella będą przekonani, że udało im się zapanować nad czasoprzestrzenią, ale szybko się przekonają, że na horyzoncie pojawią się nowe problemy. Niedługo poświętują swój sukces, bo na scenę wkroczy Akademia Sparrow i jej sprytni, dystyngowani, ale potwornie nieprzyjemni członkowie. Od razu dojdzie do starcia dwóch Akademii, a wszyscy zapomną o najważniejszym. Wyjdzie na jaw, że potyczki między nimi to nie jest problem, którym powinni się zajmować. 

Sprawdź: M jak miłość. Marcin Mroczek pożegnał się z widzami! Już nie zagra roli, która spełniła jego marzenia. Co to oznacza dla Piotrka Zduńskiego? - ZDJĘCIA

"Ubmrella Academy 3" zaskoczy superbohaterów, szczególnie że będą musieli zmierzyć się z czymś dotąd niespotykanym. Zagrożenie stworzy niezidentyfikowany byt, który spowoduje we Wszechświecie zamęt i spustoszenie. Niestety szybko wyjdzie na jaw, że członkowie Akademii Umbrella mogli się przyczynić do stworzenia tego obiektu, który teraz wymknie się spod kontroli, a całe zamieszanie we Wszechświecie to tak naprawdę ich wina!

Jak potoczą się losy bohaterów "Ubmrella Academy"? Czy 3 sezon udowodni, że powrót do życia sprzed apokalipsy jest w ogóle możliwy? Jakie możliwości i nadzieje da "nowy świat"? To wszystko można śledzić już od 22 czerwca 2022, na platformie Netflix. 

Przeczytaj: Przyjaciółki. Małgorzata Socha odchodzi?! To ona zastąpi Ingę w nowym sezonie? Fani grzmią - ZDJĘCIE

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze