Nowy serial TVP 1 Dzikie pszczoły. Między sercem, a rozumem

i

Autor: Materiały prasowe

Trzy siostry, które zrobią wszystko, by ratować dziedzictwo ojca. Nowy grecki serial kostiumowy "Dzikie pszczoły". Kiedy premiera?

2021-06-27 15:48

Nowy grecki serial kostiumowy "Dzikie pszczoły" to historia trzech sióstr, które po śmierci ojca muszą stanąć do nierównej walki o niezależność i rodzinne dziedzictwo.

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Mieszkające w greckiej wiosce Diafani siostry po niespodziewanie zostają osierocone przez ojca. Po jego śmierci rodzinną ziemię odziedzicza najstarsza z nich - Eleni (Maria Kitsou). Ich polami jest jednak również zainteresowany lokalny bogacz Doukas Sevastos (Leonidas Kakouri). Jego syn zamierza w tym celu poślubić Eleni, ta jednak odrzuca propozycję. Gdy jednak wpływowy magnat w odwecie pozbawia ją wszystkich pracowników, zdesperowana dziewczyna zgodzą się na małżeństwo, by ratować rodzinny majątek.

Wkrótce będzie jednak musiała stanąć przed dużym dylematem. Do rodzinnej wioski po dekadzie nieobecności powróci bowiem jej dawny ukochany Lambros Sevastos (Dimitris Gotsopoulos), a towarzyszyć mu będzie żona z Theodossia (Hristina Heila-Fameli). Czy dawne uczucie na nowo połączy tych dwoje?

Emisja w TV:

Dzikie pszczoły

poniedziałek-piątek 17.55 TVP 1

Najnowsze