Tajemnica zawodowa odc. 2. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 2. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)

Tajemnica zawodowa, odcinek 2 - streszczenie, opis: Andrzej odzyska przytomność. Julia przedstawi mężowi swoje żądania - ZWIASTUN

2021-02-17 21:07

"Tajemnica zawodowa" odcinek 2 nowego serialu w TVN w środę, 24.02.2021, o godz. 21.30. "Tajemnica zawodowa" odcinek 2 streszczenie - Po wybudzeniu się ze śpiączki Andrzej musi odpoczywać. Kinga stara się nim opiekować najlepiej, jak może. Pacjent dowiaduje się, że Julia wie o jego romansie. Kobieta żąda, by udzielił jej pełnomocnictwa w sprawie Jóźwiaka. Z troski o córki chce go reprezentować. Kinga obawia się o swoją pozycję. Wątpliwości podsyca Monika Litwin.

Aby odnieść zwycięstwo w starciu z Jóźwiakiem, Julia musi ciężko pracować. Jej celem jest znalezienie dowodu na to, że relacja między Darkiem i Patrycją nie była tak silna, by żądanie o zadośćuczynienie miało jakiekolwiek podstawy. Julia próbuje znaleźć rozwiązanie tej zagmatwanej sytuacji.

Patrz też: Tajemnica zawodowa. Obsada, bohaterowie, ile odcinków nowego serialu TVN z Różczką i Pazurą - ZWIASTUN

Zwraca się do Pawła Millera, który specjalizuje się w odnajdywaniu niekorzystnych informacji na temat różnych ludzi. Okazuje się, że Monika ją uprzedziła... Miller oczekuje, że Żurawska zaoferuje mu lepsze wynagrodzenie. Julia nie ma wyjścia. Decyduje się na współpracę z Millerem. Wkrótce udaje jej się zdobyć informacje, które rzucają nowe światło na małżeństwo Jóźwiaków. Miller zaczyna inaczej patrzeć na całą sprawę.

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą
Najnowsze