Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Paweł Miller (Piotr Stramowski)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Paweł Miller (Piotr Stramowski)

Tajemnica zawodowa, odcinek 1 - streszczenie, opis: Julia w rocznicę ślubu poznaje prawdę o zdradzie Andrzeja. Bestialski atak na Żurawskiego - ZWIASTUN

2021-02-17 14:17

"Tajemnica zawodowa" odcinek 1 nowego serialu w TVN w środę, 17.02.2021, o godz. 21.30. "Tajemnica zawodowa" odcinek 1 streszczenie - W rocznicę ślubu Andrzej Żurawski (Cezary Pazura) odbiera trudny poród, który się przedłuża. Tymczasem prywatny detektyw Paweł Miller (Piotr Stramowski) informuje jego żonę Julię (Magdalena Różczka), że lekarz ma romans z koleżanką z pracy, Kingą (Anna Dereszowska). W tym samym momencie Andrzej otrzymuje w szpitalu kilka ciosów nożem. Za atak odpowiada mąż pacjentki doktora, Patrycji.

Darek Jóźwiak (Andrzej Deskur) wini Żurawskiego za śmierć ukochanej. Wkrótce o wszystkim dowiaduje się ojciec Julii, Wiktor (Andrzej Zieliński). Poruszony tragedią, pod wpływem impulsu oświadcza się pracownicy swojej kancelarii, Monice Litwin (Tamara Arciuch), z którą jest też związany od wielu lat. Zaskakuje mającą nieco inne plany kobietę. Następnego dnia odkrywa, że została adwokatem Darka Jóźwiaka. Zamierza wykorzystać tę sprawę, by wybić się w środowisku prawniczym. Wiktor ją zwalnia. Mimo to Monika przypuszcza medialny i sądowy atak na Żurawskiego. Julia jest gotowa bronić rodziny. Prosi o pomoc ojca, a wspomaga go Paweł.

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą
Najnowsze