Szadź 3. Gdzie i kiedy oglądać? Ci bohaterowie dołączą do obsady

i

Autor: TVN Szadź 3. Gdzie i kiedy oglądać? Ci bohaterowie dołączą do obsady

Szadź 3

Szadź 3. Gdzie i kiedy oglądać? Ci bohaterowie dołączą do obsady

2022-07-27 15:17

"Szadź 3" już we wrześniu! Kiedy i gdzie oglądać serial z Maciejem Sthurem? 3 część hitowego serialu Playera pokaże losy Wolnickiego rok po ucieczce głównego bohatera, który osadził się w niewielkiej miejscowości. Mieszkańcy nie będą wiedzieli o okrutnej i strasznej przeszłości Piotra i o tym, jak zagraża bezpieczeństwu w miasteczku. W 3 części "Szadzi" w Wolnickim znów przebudzi się mroczna natura mordercy, a to oznacza wielkie ryzyko i kłopoty. Kiedy i gdzie oglądać "Szadź 3"? Premier już niedługo!

"Szadź 3". Co się wydarzy? 

Wolnicki znów powraca, już w 3 części serialu "Szadź". Jak podaje portal wirtualnemedia.pl:  

- Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu Player Original realizowane były od marca do czerwca br. Fabuła nowych odcinków skupia się wokół wydarzeń rozgrywających się rok po próbie zamordowania Lilii i ucieczce Piotra. Wolnicki żyje w ukryciu w małej miejscowości. Dla lokalnych mieszkańców to tajemniczy nieznajomy, który stara się poukładać swoje życie na nowo. Jego mroczna natura nie daje jednak o sobie zapomnieć - czytamy. Oznacza to, że Piotr wraca z podwójną siłą, gotowy, by znów mącić i siać strach. 

Sprawdź też: Zmiany w jesiennej ramówce TVP. Powrót uwielbianego serialu i spore opóźnienie kultowej produkcji

"Szadź" 3. Gdzie i kiedy oglądać, kto dołączy do obsady?

"Szadź 3" dostępna na platformie Player już od września! Serial będzie liczył 7 odcinków. 

- Mam wrażenie, że szykujemy dla widzów naprawdę wyjątkowy sezon. Historia Wolnickiego skręca w zupełnie nowe rejony, co dla widzów będzie świetną odmianą, a jednocześnie klimat grozy jeszcze się wzmacnia. Dla mnie ta odsłona, to również wzięcie jeszcze większej odpowiedzialności za ostateczny efekt, bo podjąłem się wyzwania wyreżyserowania wielu scen, jak również przygotowania całego sezonu razem z Anią Kazejak. Nie mogę się doczekać premiery - podaje słowa Macieja Sthura portal wirtualnemedia.pl.

Podano również, że do obsady "Szadź 3" dołączyli m.in.: Magdalena Popławska, Jowita Budnik, Aleksandra Skraba, Dariusz Chojnacki, Piotr Trojan czy Lesław Żurek.

Przeczytaj: M jak miłość. Katia wróci w nowym sezonie? Była Łukasza zagra z Małgorzatą Pieczyńską, matką Chodakowskich - ZDJĘCIA

Najnowsze