Stulecie Winnych. Będzie 5 sezon! Ałbena Grabowska potwierdza

i

Autor: TVP Stulecie Winnych. Będzie 5 sezon! Ałbena Grabowska potwierdza

Stulecie Winnych. Będzie 5 sezon! Ałbena Grabowska potwierdza

Cudowna wiadomość dla fanów "Stulecia Winnych"! Będzie 5 sezon serialu! Pisaliśmy o tym jako pierwsi, że w kolejnej odsłonie telewizyjnej serii poznamy początki rodu Winnych. Czy tak będzie istotnie? Ałbena Grabowska wypowiedziała się na ten temat w wywiadzie udzielonym dla "Świata gwiazd". Tak, będzie 5 sezon! Czy zobaczymy w nim młodziutką Bronię (Kinga Preis), porwaną do tańca przez młodego Antoniego (Roman Garncarczyk) na zabawie w Brwinowie na początku XX wieku? Sprawdź co już wiemy o 5 sezonie "Stulecia Winnych"!

"Stulecie Winnych". Będzie 5 sezon! Sprawdź co mówi Ałbena Grabowska 

Gratka dla fanów "Stulecia Winnych"! Ałbena Grabowska potwierdza - będzie 5 sezon! Autorka hitowej sagi rodu Winnych, który został zapoczątkowany w Brwinowie na przełomie XIX i XX wieku udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do tej ważnej dla widzów kwestii. 

Autorka powieści "Stulecie Winnych" - ostatni, 4 tom wyszedł na rynek w październiku 2021 - nareszcie powiedziała całą prawdę o dalszych losach serialu. O czym będzie 5 sezon "Stulecia Winnych"?   

Zobacz też: Aktorzy z M jak miłość już po ślubie. Tak wyglądała żona Maurycego Popiela w sukni ślubnej! Wyciekło jedyne ZDJĘCIE

Stulecie Winnych. Ałbena Grabowska, Urszula Grabowska (Ania)

i

Autor: Instagram

- Czy będzie 5 sezon "Stulecia Winnych", czy skończy się na 4? - prowadzący wywiad zapytał w imieniu widzów programu w serwisie Youtube. - Ale ja myślę, że na razie trzeba czekać na 4...

- Będzie 4, już pracujemy nad nim - potwierdziła Grabowska. - Kończy się praca nad scenariuszami. To wcale nie jest łatwa praca, bo bardzo dużo się działo w tym 4 sezonie w książce i trzeba to pokazać w odpowiedni sposób. Natomiast proszę śledzić doniesienia... Jeszcze nie mogę o tym mówić, ale sądzę, mam nadzieję, że 5 sezon będzie - dodaje autorka "Stulecia Winnych" z uśmiechem. 

Zobacz także: Ostatnie zdjęcie Pawła Deląga z M jak miłość. Wściekły aktor podsumowuje pracę na planie - ZDJĘCIE

Najnowsze