Stulecie Winnych 4 sezon. Podły kochanek Kasi nigdy nie zniknie z jej życia! Wiemy jak będzie wyglądał Adam! - ZDJĘCIA

i

Autor: Instagram Stulecie Winnych 4 sezon. Podły kochanek Kasi nigdy nie zniknie z jej życia! Wiemy jak będzie wyglądał Adam! - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4 sezon. Podły kochanek Kasi nigdy nie zniknie z jej życia! Wiemy jak będzie wyglądał Adam! - ZDJĘCIA

Ujawniamy: w "Stuleciu Winnych 4" Adam Komornicki (Marcin Kwaśny) wróci na stałe do życia Kasi (Weronika Humaj)! Podły kochanek, który próbował zmusić córkę Mani (Magdalena Walach) do aborcji, już w 3 sezonie serialu oszalał na punkcie swojej córki, Małgosi (Paulina Kinsner/Zofia Stafiej). Dramat potęgował fakt, że Ina Komornicka (Małgorzata Socha) ostatecznie rzuciła niewiernego męża, zabrała ich dzieci i wyjechała za granicę. Porzucony Komornicki nękał Kasię sądami, nachodził ją w domu i wszystko wskazuje na to, że w 4 sezonie "Stulecia Winnych" dopnie swego! Na zdjęciach z planu 4 sezonu widać Kasię z Adamem razem, Komornicki pokazuje się także z już 14-letnią Małgosią. Fizycznie podły kochanek Kasi zmieni się niewiele, ale może przejdzie wielką przemianę duchową i stanie się lepszym człowiekiem? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z planu "Stulecia Winnych 4"!

"Stulecie Winnych 4". Komornicki będzie nękał Kasię aż do śmierci?

Nowe zdjęcia z planu "Stulecia Winnych 4" nie pozostawiają wątpliwości: dawny, podły kochanek nadal będzie nachodził Kasię i ich córkę Małgosię. I choć wszystkich zmieni czas, z Komornickim obejdzie się łaskawie. Ot, przyprószona siwizną, ale nadal gęsta czupryna i ten sam wredny uśmieszek. W GALERII ZDJĘĆ pokazujemy jak będzie wyglądała cała trójka, którą połączyła nieszczęśliwa miłość Kasi Borkowskiej.

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - w :"Stuleciu Winnych 4" zobaczymy nową Małgosię, która dorośnie już do wieku 14 i będziemy śledzić jej losy aż skończy 22 lata. Na ZDJĘCIACH widać, że jej ojciec będzie jednak w jej życiu obecny. Jak to osiągnie Adam Komornicki?  

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1606: Aneta domyśli się, że pacjentka Karolina to jej siostra? Wreszcie wyjawi, że Robert Kryński był jej ojcem! - ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" możliwe jest, że Kasię i jej podłego kochanka połączy życie zawodowe! Można tak wnioskować ze zdjęcia, jakie opublikował na swoim profilu na Instagramie Marcin Kwaśny, który wcielił się w rolę Komornickiego. Kasia Winna (choć tak naprawdę Borkowska) widnieje na zdjęciu obok Adama Komornickiego na teatralnej tablicy pamiątkowej! Czy gwiazdor teatru jeszcze raz wyciągnie rękę do znacznie młodszej aktorki i w ten sposób wedrze się do jej prywatnego życia? 

Zdjęcia, jakie prezentuje na swoim profilu na Instagramie Weronika Humaj, uwielbiana w 2 sezonie "Stulecia Winnych" jako Ania Winna, a w 3 Kasia Borkowska, wynika, że będzie wychowywała Małgosię sama - zobacz więcej w GALERII ZDJĘĆ. Ale też nie możemy mieć złudzeń - Komornicki będzie obecny w ich życiu do końca swoich dni. Może ten wredny typ przejdzie wielką przemianę duchową i stanie się lepszym człowiekiem?

- Na planie serialu @stuleciewinnychtvp#serial #onset #polishactor #badcharacter - podpisał Kwaśny jedno ze zdjęć na swoim Instagramie, pozbawiając nas złudzeń w kwestii przemiany bohatera. Raczej więc "czarny charakter" czarnym pozostanie, ale może Kasia będzie sobie z nim już zupełnie inaczej radzić?  

Zobacz też: Stulecie Winnych. Weronika Humaj dostała 3 rolę! Kim jest tym razem uwielbiania przez fanów Ania Winna i Kasia Borkowska?

Stulecie Winnych 4 sezon: Adam Komornicki (Marcin Kwaśny), Kasia Borkowska (Weronika Humaj)

i

Autor: Instagram

Zobacz Kasię, Małgosię i Komornickiego w "Stuleciu Winnych 4" w GALERII ZDJĘĆ!

Stulecie Winnych. Ruszył 4 sezon. Tak się zmienią Andzia i Stanisław
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze