Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Koszmarny dramat Jaśka. Jedyny syn Antek trafi na odwyk i oskarżony o nielegalne posiadanie ucieknie

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Koszmarny dramat Jaśka. Jedyny syn Antek trafi na odwyk i oskarżony o nielegalne posiadanie ucieknie

Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Koszmarny dramat Jaśka. Jedyny syn Antek trafi na odwyk i oskarżony o nielegalne posiadanie ucieknie

W 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" syn Jaśka (Patryk Szwichtenberg) Antek (Krzysztof Cybulski) będzie już nie tylko uzależniony od narkotyków. Chłopak trafi na odwyk i z niego ucieknie, bo zostanie oskarżony o nielegalne posiadanie substancji odurzających! Jasiek gorzko zapłacze nad losem swojego syna, którego nie mógł wychować i wygląda na to, że teraz na wszystko jest już za późno. Winny będzie wiedział, że jego syn okłamuje wszystkich dookoła, ale poruszy niebo i ziemię, żeby mu pomóc. Sprawdź co już wiemy o wielkim dramacie Jaśka i Antka w 48 odcinku "Stulecia Winnych 4".

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 48 (odc. 9)- niedziela, 24.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W 48 odcinku "Stulecia Winnych 4" do Jaska dotrą tragiczne wiadomości o jego synu. Antek zostanie umieszczony w ośrodku odwykowym dla narkomanów, ale z niego ucieknie! Wszystko przez oskarżenie, które na niego padnie, że posiada na terenie Monaru wódkę! I Winny nie będzie czekał na wyrok - jak będzie stał, tak wybiegnie i uda się prosto do ojca. Czy Jasiek uwierzy synowi, że tego nie zrobił?

Dramat Antka w "Stuleciu Winnych 4" zaczął się w momencie, kiedy w 42 odcinku poznał narkomankę Majkę. Winny szybko dał się omamić dziewczynie i jeszcze szybciej zaczął z nią ćpać - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ>>> Później, w 43 odcinku serii syn Jaśka został aresztowany na oczach rodziny, ale jak widać niczego go to nie nauczy. Antek będzie dalej ćpał, a z ośrodka odwykowego ucieknie. Czy Jasiek w 48 odcinku będzie mu w stanie jeszcze pomóc?

Jasiek będzie przekonany w 48 odcinku "Stulecia Winnych", że za dramat jego syna odpowiada jego nieudane małżeństwo z Lottą (Patrycja Volny). Matka wywiozła małego Antosia do Niemiec i ojciec tak naprawdę przez większość życia nie miał wpływu na jego wychowanie. Teraz dorosły Antek nie umie budować normalnych relacji, a jego ucieczką od świata stały się narkotyki. Co zrobi Jasiek, kiedy jego dorosły syn stanie w drzwiach domu po ucieczce z odwyku?

Jasiek spróbuje uwierzyć w zapewniania syna w 48 odcinku "Stulecia Winnych", że nie miał w ośrodku odwykowym żadnych substancji odurzających. Ale jaka będzie prawda? I co zrobi ojciec, aby podnieść syna z upadku? Dowiemy się 24 kwietnia w TVP1. 

Stulecie Winnych 4, odcinek 45 ZWIASTUN. Michelle aresztowana. Michał ucieknie przed SB!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze