Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Miłość życia Michelle zacznie się od oszustwa! Wielka porażka ukochanej wnuczki Władka

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Miłość życia Michelle zacznie się od oszustwa! Wielka porażka ukochanej wnuczki Władka

Stulecie Winnych 4, odcinek 1: Miłość życia Michelle zacznie się od oszustwa! Wielka porażka ukochanej wnuczki Władka - WIDEO

W 1 odcinku serialu "Stuleciae Winnych" 4 Michelle (Maria Pawłowska) zacznie nowe życie. Z dyplomem dziennikarki w kieszeni ukochana wnuczka Władka (Arkadiusz Janiczek) uda się do redaktora naczelnego "Tygodnia Wybrzeża" zawojować miejsce o staż. Szef nie będzie z początku przychylny jej staraniom, ale ostatecznie da jej szansę i tak Michelle trafi na miłość swojego życia! Tyle, że zacznie się od tego, że Winna okrutni zadrwi z dziennikarza wrogiej gazety, Janusza (Paweł Małaszyński) i patrząc prosto w oczy go okłamie! Jak do tego dojdzie w 1 odcinku nowego 4 sezonu "Stulecia Winnych" ? Zobaczcie scenę WIDEO!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 1, premiera - niedziela, 6.03.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - miłość Michelle w 4 sezonie "Stulecia Winnych" będzie miała wymiar tragiczny. Jednak młodzi pokochają się całym sercem i pomimo dzielących ich różnic, a przede wszystkim wrogiej Winnym matki Janusza, będą razem! Tyle, czy ta miłość ma szanse na happy end, kiedy zacznie się od wielkiego oszustwa?

Michelle w 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" pokaże, że jest nie tylko śliczna, mądra i zdolna, ale też niesamowicie uparta. Kiedy postanowi dostać staż w najważniejszej gazecie na Wybrzeżu, zrobi to! Najpierw ujmie szefa reportażem o robotnika stoczni gdańskiej, choć narazi się "niesłuszną" tezą, iż dzieje im się jakaś krzywda. I redaktor naczelny postanowi Winnej "utrzeć nosa". 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1643: Koniec Basi i Jaśka. Wyjdą z niego geny ojca zboczeńca?

Tak Michelle trafi w 1 odcinku "Stulecia Winnych 4" na wywiad z francuskim gwiazdorem, który wystąpi na festiwalu w Sopocie. Winna będzie szczęśliwa, że dostała tak wspaniałą okazję, aby się wykazać. I wtedy pozna Janusza, który nie tylko zmieni losy wywiadu, ale całe jej życie!  

- Janusz Sulima-Jaworski, "Trybuna" - przedstawi się początkującej dziennikarce "stary wyga". - To pani jest moją tłumaczką?  

- Nieporozumienie, przyszłam na wywiad - odpowie z godnością Michelle. 

- Nie powiedzieli? Pani tłumaczy, ja pytam -  Janusz ustawi sprawy. 

- Dla "Trybuny", usługówka? - zdziwi się jeszcze Michelle. 

- Pani "par le", ja pracuję - starszy dziennikarz zamknie temat. Ponieważ Michelle będzie nadal protestowała Janusz nonszalancko zażyczy sobie połączenia z naczelny "Tygodnia Wybrzeża", no i wtedy Winna się podda. 

I faktycznie, wywiad z gwiazdorem w "Stuleciu Winnych 4" dziennikarze przeprowadzą razem, a Michelle wystąpi w roli tłumaczki. Ale Winna sprytnie wykorzysta ten fakt i nieźle zagra na nosie zarozumiałemu Januszowi!

Kiedy Janusz zapyta gwiazdora, czym zaskoczyła go sopocka publiczność, piosenkarz odpowie: - Swoją szczerością, wesołością i gościnnością. Widać, ze nawet po drugiej stronie "żelaznej kurtyny" mamy te same uczucia, te same marzenia, we wszystkich kolorach, jak w mojej piosence. 

A co przetłumaczy Michelle zarozumialcowi z "Trybuny Ludu"?

- Smutkiem. To są ludzie, którzy uśmiechają się, ale nie czują nadziei. Wiem, że przetoczyła się przez Polskę, fala protestów i strajków... Zaskoczył mnie świat we wszystkich kolorach. O tym jest moja piosenka. 

Czy Janusz da się oszukać swojej tłumaczce i spróbuje opublikować w swojej gazecie tekst, za który mógłby z miejsca stracić pracę? Pewne jest jedno: choć jeszcze nie w 1 odcinku, ale w 4 sezonie "Stulecia Winnych" ta z pozoru nie pasująca do siebie para przeżyje, na przekór wszystkim, wielką miłość!

Zobacz koniecznie: Barwy szczęścia, odcinek 2586: Józek przyłapany na zdradzie! Gabriela nigdy mu tego nie wybaczy. Pogrąży go w sądzie?

Stulecie Winnych 4 sezon ZWIASTUN. Dramatyczna walka o uwolenienie Ryszarda z więzienia. Ewa wróci z Izraela!
Najnowsze