Stulecie Winnych 3 sezon. Małgorzata Socha zdradza tajemnice swojej bohaterki! Ina zniszczy Kasię Winną za romans z jej mężem  - ZDJĘCIA

i

Autor: AKPA Stulecie Winnych 3 sezon. Małgorzata Socha zdradza tajemnice swojej bohaterki! Ina zniszczy Kasię Winną za romans z jej mężem - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3 sezon. Małgorzata Socha zdradza tajemnice swojej bohaterki! Ina zniszczy Kasię Winną za romans z jej mężem - ZDJĘCIA

W 3 sezonie "Stulecia Winnych" pojawi się nowa kobieca postać, Ina Komornicka (Małgorzata Socha). Będzie to wielka aktorka, która nie odpuści Kasi Winnej (Weronika Humaj) romansu ze swoim mężem, Adamem (Marcin Kwasny)... Małgorzata Socha zdradziła jak paskudną zagra postać i jak bardzo jest z tego powodu zadowolona. Sprawdź jak Ina zniszczy życie Kasi w 3 sezonie "Stulecia Winnych" i zobacz koniecznie ZDJĘCIA!

Małgorzata Socha zdradza kogo zagra w 3 sezonie "Stulecia Winnych". Jej bohaterka to wyjątkowo podła kobieta

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Małgorzata Socha dołącza do obsady 3 sezonu "Stulecia Winnych"! Grana przez gwiazdę postać to Ina Komornicka, wielka aktorka, której losy skrzyżują się z życiem Kasi Winnej. Dlaczego?

Kasia w 3 sezonie "Stulecia Winnych" spełni swoje marzenie i zostanie aktorką. Mocno będzie ją w tym wspierał Ryszard (Piotr Rogucki), który przyzna, że jego córka ma talent. Mania (Magdalena Walach) z kolei nie będzie szczęśliwa z wyboru drogi życiowej córki, obawiając się kłopotów. I okaże się, że to mama ma rację, bo Kasia w artystycznym światku narobi sobie niezłych kłopotów, a jej naczelnym wrogiem będzie właśnie - grana przez Sochę - Ina Komornicka! 

Czytaj też: Roznerski przechodzi z M jak miłość do Na dobre i na złe? Marcin odejdzie od Izy i w Leśnej Górze będzie ścigał najgorszego wroga

Stulecie Winnych sezon 3 - zwiastun. Nowi bohaterowie w serialu
Stulecie Winnych, sezon 3: Kasia (Weronika Humaj), pani Komornicka (Małgorzata Socha), Adam Komornicki (Marcin Kwaśny)

i

Autor: Instagram

- To postać inspirowana Niną Andrycz - mówi o swojej bohaterce Małgorzata Socha w magazynie "Super Seriale". - Moja Ina to wielka gwiazda polskiej sceny. Małżonka Adama Komornickiego, amanta kina i teatru, który nie opiera się wdziękom pięknych kobiet - zdradza aktorka.

Socha potwierdziła, że grana przez nią Ina Komornicka w 3 sezonie "Stulecia Winnych" będzie uważać siebie za "królową". - Przez to nie zauważa tego, że jej małżonek ma romans z młodszą koleżanką, która debiutuje w teatrze, Kasią Winną. Pod jej okiem rozwija się ten romans, który będzie miał swoje konsekwencje.   

Aktorka ujawniła też w wywiadzie, że pochodząca z niezbyt zamożnego domu Kasia w 3 sezonie "Stulecia Winnych", przez jakiś czas, będzie czuła się przy Inie jak "kopciuszek".

- Ubiera się tak, że nikt nie ma wątpliwości, kto tu jest najważniejszy - zdradza Socha. - Przy Kasi Winnej błyszczy Ina, ale jeżeli chodzi o charakter to Kasia jest po dobrej stronie mocy - przyznaje gwiazda.  

Socha nie ukrywa w wywiadzie dla "Super Seriali", że marzyła o takiej roli, jaką zagra w 3 sezonie "Stulecia Winnych". - Po raz pierwszy mam możliwość kreowania postaci historycznej.    

Kasia Winna w 3 sezonie "Stulecia Winnych", pomimo spotkania na swojej drodze wielkiej i złej Iny, również będzie szczęśliwa z wyboru swojego zawodu. Weronika Humaj mówiła o tym tak:

Kasia jest bardzo żywiołowa, szybko się nudzi i chce zostać aktorką. W jej życiu na pewno nie będzie stabilizacji. W szkole teatralnej zwiąże się ze starszym mężczyzną, w dodatku znanym aktorem. Mam wspaniałą rzecz do zagrania! Cały koloryt warszawskich teatrów tamtych lat, życie studenckie w łódzkiej "Filmówce". Trochę wzorujemy się na Brigitte Bardot, trochę na Audrey Hepburn, więc moja Kasia jest kobietą niezależną. Pamiętajmy, że urodziła się na wsi, a fakt, że została warszawską aktorką niewątpliwie jest sukcesem. Tata jest bardziej przychylny jej wyborom niż mama.

Jak Kasia Winna poradzi sobie z wielką, sławną i podła rywalką w 3 sezonie "Stulecia Winnych"? Przekonamy się już od 7 marca TVP1 o godz. 20.15.    

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1575: Dom matki Janka otoczony przez policję! Zabójca, który do niego strzelał znów dopadnie Morawskiego?

Stulecie Winnych sezon 3: Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: AKPA
Stulecie Winnych sezon 3: Ina Komornicka (Małgorzata Socha)

i

Autor: AKPA
Najnowsze