Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Straszne słowa Lotty po pogrzebie Kazi! Zniszczy Jaśka przy całej rodzinie

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Straszne słowa Lotty po pogrzebie Kazi! Zniszczy Jaśka przy całej rodzinie

Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Straszne słowa Lotty po pogrzebie Kazi! Zniszczy Jaśka przy całej rodzinie - ZWIASTUN

2021-05-09 20:26

W 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" Lotta (Patrycja Volny) wygłosi porażające słowa po pogrzebie Kazi (Katarzyna Kwiatkowska)! Poniży Jaśka (Patryk Szwichtenberg) i Władka (Arkadiusz Janiczek) przy rodzinnym stole i jeszcze jej to nie wystarczy! Lotta urządzi Winnym niezłe przedstawienie wykorzystując dobroć i wielkie serce zmarłej Kazi... Podła żona Jaśka wykorzysta nawet niewinnego Antosia (Iwo Rajski)! Jaka będzie odpowiedź Jaśka na publiczną zniewagę żony w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3"? Zobaczcie ZWIASTUN.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 38 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" rodzina Winnych będzie opłakiwać śmierć Kazi. Pełną smutku i zadumy uroczystość zakłóci niespodziewane pojawienie się Lotty, która powie przy rodzinnym stole straszne słowa - jako pierwsi pisaliśmy o tym TUTAJ!

Żona Jaśka w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" wygarnie Winnym, jak źle była traktowana przez rodzinę. Przywoła przy tym przykład zmarłej Kazi, która jej zdaniem jako jedyna zachowywała się przyzwoicie... Co dokładnie powie Lotta na stypie w ogrodzie Winnych?   

- Kazia... To znaczy, babcia mojego syna była mi bardzo bliska i zawsze będzie przy mnie. Była przy mnie kiedy rodził się Antoś... Tak strasznie go kochała! Ona umiała kochać, nie patrzyła na to kim ktoś jest, czy Polak, czy Niemiec... Do widzenia, mamo. Bo byłaś dla mnie jak mama, ja zawsze będę pamiętać!

Po wygłoszeniu tej przemowy w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" Lotta rzuci Jaśkowi wymowne spojrzenie, teatralnie wstanie od stołu i opuści zebranych. 

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1589: Argasiński zmusi ciężarną Patrycję do niebezpiecznego dla dziecka badania! Będzie błagać o litość

Stulecie Winnych, odcinek 38 ZWIASTUN. Żałoba po śmierci Kazi. Kasia dręczona przez Adama! Mania załatwi matkę Tomka. Basia zażąda rozwodu
Stulecie Winnych 3 odc. 31. Lotta (Patrycja Volny), Ania (Urszula Grabowska), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: Stulecie Winnych Facebook Stulecie Winnych 3 odc. 31. Lotta (Patrycja Volny), Ania (Urszula Grabowska), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

W odpowiedzi na to dziwaczne przedstawienie w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3", którego w ciężkim milczeniu wysłuchają w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" wszyscy Winni, Jasiek zerwie się od stołu u wybiegnie za żoną. 

- Co to miało być, ta twoja mowa?! 

- Powiedziałam co czuję... Twoja mama była mi bliska! Masz o to pretensje?

- Nie o to, o to że siejesz zamęt! Po co w ogóle przyjechałaś?

- Przecież sam nas powiadomiłeś! Antoś chciał pożegnać babcię, dlatego go przywiozłam!

- Mógł sam przyjechać!

- On ma 13 lat! Puściłabym go samego po tym jak go porwałeś?!

- Porwałem go dlatego, że go zabrałaś i zamieszkałaś w Niemczech z innym facetem! - Jasiek wyrzuci w końcu co tak naprawdę leży mu na sercu. 

Lotta ostatecznie wygarnie Jaśkowi w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" jak fatalnym był mężem i zostawi go samego na środku opustoszałej uliczki w Brwinowie. Ale wygląda na to, że zupełnie niechcący niewierna żona spowoduje przełom! Jak pisaliśmy jako pierwsi - Jasiek w końcu otrząśnie się i zawalczy o największą miłość swojego życia!

Zobacz także: Na dobre i na złe, odcinek 811: Falkowicz po śmierci Kasi będzie wrakiem człowieka! Zamknie się z dziećmi w domu

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 38: Jasiek (Patryk Szwichtenberg)

i

Autor: tvp/vod
Stulecie Winnych sezon 3, odc. 38: Lotta (Patrycja Volny), Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Stanisław (Jan Wieczorkowsk), Andzia (Barbara Wypych), Władek (Arkadiusz Janiczek), Kasia (Weronika Humaj)

i

Autor: tvp/vod
Najnowsze