Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Lotta na pogrzebie Kazi wywoła niezły skandal! Jasiek nie daruje tego żonie - ZDJĘCIA

2021-05-04 14:41 Agnieszka Pyź
Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Lotta na pogrzebie Kazi wywoła niezły skandal! Jasiek nie daruje tego żonie - ZDJĘCIA
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Lotta na pogrzebie Kazi wywoła niezły skandal! Jasiek nie daruje tego żonie - ZDJĘCIA

W 38 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 na pogrzebie Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) w domu Winnych zjawi się nieproszony gość. Z Niemiec przyjedzie Lotta (Patrycja Volny), niewierna żona Jaśka (Patryk Szwichtenberg), która zdradziła go z agentem Stasi, Frankiem Baurem i zabrała mu syna Antosia (Iwo Rajski). Dla pogrążonej w żałobie rodzinie to będzie wstrząs, a do tego w 38 odcinku "Stulecia Winnych" Lotta wywoła niezły skandal, kiedy nie powstrzyma się przed prowokowaniem awantur z mężem. Jasiek nie będzie chciał jej widzieć! Po tym co mu zrobiła, jak zniszczyła ich małżeństwo nigdy jej tego nie daruje.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 38 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Pogrzeb Kazi w 38 odcinku "Stulecia Winnych" po nagłej, ale spokojnej śmierci bez bólu i cierpienia będzie dla jej bliskich wyjątkowo wzruszającym przeżyciem. Władek (Arkadiusz Janiczek) i Jasiek zrozumieją nareszcie, że muszą trzymać się razem, bez względu na wszystko. Bo taka na pewno byłaby wolna zmarłej Kazi. 82-letnia Winna wnosiła zgodę i radość w całej rodzinie. Zmarła w 37 odcinku "Stulecia Winnych" w momencie największego szczęścia, kiedy miała przy sobie męża, dwóch synów - Jaśka i Damiana (Paweł Okraska) i wnuczkę Michelle. Ostatnie chwile spędziła tylko z Jaśkiem, który widział jak bardzo mama jest zmęczona.

Patrz też: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Na pogrzeb Kazi w 38 odcinku "Stulecia Winnych" przyjedzie z Drezna Lotta razem z synem Antosiem. Po gwałtownej awanturze Jaśka z żoną i odkryciu, że Lotta ma w Niemczech kochanka, agenta Stasi, Franka Bauera, nic już między nimi nie będzie tak jak dawniej. Dla pogrążonego w żałobie Jaśka będzie liczyło się tylko to, że znów ma Antosia blisko, ale obecność Lotty w 38 odcinku "Stulecia Winnych" tylko go rozdrażni. Nie będzie chciał ani widzieć żony, ani tym bardziej z nią rozmawiać. Weźmie w ramiona syna, świadomy tego, że może długo go nie zobaczyć.

Stulecie Winnych odcinek 37 ZWIASTUN. Syn Kazi i Władka wróci z Francji. Tragedia po powrocie Damiana. Basia nie wytrzyma dłużej z teściową!

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 3. Powrót Pawła zniszczy Mani życie w ostatnim 39 odcinku. Tak będzie wyglądał Paweł - ZDJĘCIA

W 38 odcinku "Stulecia Winnych" na stypie po pogrzebie Kazi przy rodzinnym stole na podwórku u Winnych zbiorą się wszyscy bliscy zmarłej. Zrozpaczony Władek tylko dzięki wnuczce Michelle (Maria Pawłowska) będzie się jeszcze jakoś trzymał. W tym czasie Jasiek będzie przeżywał kolejny rodzinny dramat. Bo Lotta swoim przyjazdem w 38 odcinku "Stulecia Winnych" wywoła spory skandal. Zdradza go z innym, a teraz będzie udawała kochającą żonę i synową zmarłej Kazi.

Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Iwo Rajski)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Iwo Rajski)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Władek (Arkadiusz Janiczek), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Władek (Arkadiusz Janiczek), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze