Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Lotta na pogrzebie Kazi wywoła niezły skandal! Jasiek nie daruje tego żonie - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Lotta na pogrzebie Kazi wywoła niezły skandal! Jasiek nie daruje tego żonie - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Lotta na pogrzebie Kazi wywoła niezły skandal! Jasiek nie daruje tego żonie - ZDJĘCIA

2021-05-04 14:41

W 38 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 na pogrzebie Kazi (Katarzyna Kwiatkowska) w domu Winnych zjawi się nieproszony gość. Z Niemiec przyjedzie Lotta (Patrycja Volny), niewierna żona Jaśka (Patryk Szwichtenberg), która zdradziła go z agentem Stasi, Frankiem Baurem i zabrała mu syna Antosia (Iwo Rajski). Dla pogrążonej w żałobie rodzinie to będzie wstrząs, a do tego w 38 odcinku "Stulecia Winnych" Lotta wywoła niezły skandal, kiedy nie powstrzyma się przed prowokowaniem awantur z mężem. Jasiek nie będzie chciał jej widzieć! Po tym co mu zrobiła, jak zniszczyła ich małżeństwo nigdy jej tego nie daruje.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 38 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

Pogrzeb Kazi w 38 odcinku "Stulecia Winnych" po nagłej, ale spokojnej śmierci bez bólu i cierpienia będzie dla jej bliskich wyjątkowo wzruszającym przeżyciem. Władek (Arkadiusz Janiczek) i Jasiek zrozumieją nareszcie, że muszą trzymać się razem, bez względu na wszystko. Bo taka na pewno byłaby wolna zmarłej Kazi. 82-letnia Winna wnosiła zgodę i radość w całej rodzinie. Zmarła w 37 odcinku "Stulecia Winnych" w momencie największego szczęścia, kiedy miała przy sobie męża, dwóch synów - Jaśka i Damiana (Paweł Okraska) i wnuczkę Michelle. Ostatnie chwile spędziła tylko z Jaśkiem, który widział jak bardzo mama jest zmęczona.

Patrz też: Koniec Stulecia Winnych 3. Ostatni 39 odcinek wstrząśnie rodziną Winnych. Takiego finału nikt się nie spodziewał

Na pogrzeb Kazi w 38 odcinku "Stulecia Winnych" przyjedzie z Drezna Lotta razem z synem Antosiem. Po gwałtownej awanturze Jaśka z żoną i odkryciu, że Lotta ma w Niemczech kochanka, agenta Stasi, Franka Bauera, nic już między nimi nie będzie tak jak dawniej. Dla pogrążonego w żałobie Jaśka będzie liczyło się tylko to, że znów ma Antosia blisko, ale obecność Lotty w 38 odcinku "Stulecia Winnych" tylko go rozdrażni. Nie będzie chciał ani widzieć żony, ani tym bardziej z nią rozmawiać. Weźmie w ramiona syna, świadomy tego, że może długo go nie zobaczyć.

Stulecie Winnych odcinek 37 ZWIASTUN. Syn Kazi i Władka wróci z Francji. Tragedia po powrocie Damiana. Basia nie wytrzyma dłużej z teściową!

Sprawdź też: Koniec Stulecia Winnych 3. Powrót Pawła zniszczy Mani życie w ostatnim 39 odcinku. Tak będzie wyglądał Paweł - ZDJĘCIA

W 38 odcinku "Stulecia Winnych" na stypie po pogrzebie Kazi przy rodzinnym stole na podwórku u Winnych zbiorą się wszyscy bliscy zmarłej. Zrozpaczony Władek tylko dzięki wnuczce Michelle (Maria Pawłowska) będzie się jeszcze jakoś trzymał. W tym czasie Jasiek będzie przeżywał kolejny rodzinny dramat. Bo Lotta swoim przyjazdem w 38 odcinku "Stulecia Winnych" wywoła spory skandal. Zdradza go z innym, a teraz będzie udawała kochającą żonę i synową zmarłej Kazi.

Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Iwo Rajski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Antoś (Iwo Rajski)
Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Władek (Arkadiusz Janiczek), Stanisław (Jan Wieczorkowski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 38. Michelle (Maria Pawłowska), Władek (Arkadiusz Janiczek), Stanisław (Jan Wieczorkowski)
Najnowsze