Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania straci pracę przez opiekę nad Małgosią! Nie da sobie rady sama, a będzie jeszcze gorzej przez pijaństwo Kasi

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania straci pracę przez opiekę nad Małgosią! Nie da sobie rady sama, a będzie jeszcze gorzej przez pijaństwo Kasi

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania straci pracę?! A będzie jeszcze gorzej przez pijaństwo Kasi

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Mania (Magdalena Walach) może stracić pracę! Wszystko przez alkoholizm Kasi (Weronika Humaj), która nie daje sobie rady z samotnym macierzyństwem i brakiem propozycji ról filmowych... Urodzona "gwiazda" zaniedbuje córkę Małgosię (Paulina Kinsner) i Mania musiała wziąć na siebie jej wychowanie. I zapowiada się na to, że w 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" nie będzie już sobie dawała rady z łączeniem pracy z rolą mamy swojej wnuczki i zapłaci za to wysoką cenę.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" Mania nie będzie już sobie dawała rady z godzeniem pracy z opieką nad Małgosią. A Kasia, niestety nadal będzie pogrążała się w swoim nieszczęściu i alkoholu, więc na to, że otrzeźwieje i stanie się pełnoetatową mamą, raczej nie ma co liczyć.

Przypomnijmy - dramat Kasi w "Stuleciu Winnych" rozpoczął się wraz z jej romansem z Adamem Komornickim (Marin Kwaśny), aktorem i mężem wielkiej diwy teatru i filmu, Iny (Małgorzata Socha). Drań naobiecywał Kasi - jak wielu dziewczynom przed nią i po niej - że zostawi dla niej żonę i będą żyli długo i szczęśliwie. Ale jak pojawił się "kłopot", czyli ciąża, drań próbował zmusić córę Mani do aborcji!   

Zobacz też: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 31: Córka Mani wpadnie w sidła podłego uwodziciela! Kazimierz szantażowany przez szefa bezpieki - ZWIASTUN
Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Kasia urodzi córkę Adama. To Mania i Ryszard będą wychowywali Małgosię - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Kasia urodzi córkę Adama. To Mania i Ryszard będą wychowywali Małgosię - ZWIASTUN

Jak wiemy, Kasia w "Stuleciu Winnych" urodziła śliczną Małgosię, ale od początku nie umiała być dla niej dobrą mamą i to Mania z Ryszardem (Piotr Rogucki) wzięli na siebie obowiązki rodzicielskie. Kasia wpadała tylko pobawić się czasem z córką, ale głowę miała zajęta brakiem ról i stratą kochanka. 

I aż do 35 odcinka "Stulecia Winnych" sytuacja nie tylko nie zmieni się, ale będzie jeszcze gorzej! Kasia będzie już piła na umór i nawet dobrych wiadomości nie będzie umiała przyjmować bez wódki. Mania, podwójnie obciążona obowiązkami i dramatem rodzinnym i nie poradzi sobie z tym sama. I wygląda na to, że z tego powodu będzie musiała odejść z pracy! 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1586: Iza odejdzie! Chory z zazdrości Chodakowski znajdzie nowy dowód jej winy! 

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania umrze ze strachu o Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwieW !

i

Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania umrze ze strachu o Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwieW !
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Ryszard (Piotr Rogucki)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Ryszard (Piotr Rogucki)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany