Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania straci pracę?! A będzie jeszcze gorzej przez pijaństwo Kasi

Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania straci pracę przez opiekę nad Małgosią! Nie da sobie rady sama, a będzie jeszcze gorzej przez pijaństwo Kasi
Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 35: Mania straci pracę przez opiekę nad Małgosią! Nie da sobie rady sama, a będzie jeszcze gorzej przez pijaństwo Kasi

W 35 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 Mania (Magdalena Walach) może stracić pracę! Wszystko przez alkoholizm Kasi (Weronika Humaj), która nie daje sobie rady z samotnym macierzyństwem i brakiem propozycji ról filmowych... Urodzona "gwiazda" zaniedbuje córkę Małgosię (Paulina Kinsner) i Mania musiała wziąć na siebie jej wychowanie. I zapowiada się na to, że w 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" nie będzie już sobie dawała rady z łączeniem pracy z rolą mamy swojej wnuczki i zapłaci za to wysoką cenę.

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 35 - niedziela, 25.04.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 35 odcinku "Stulecia Winnych 3" Mania nie będzie już sobie dawała rady z godzeniem pracy z opieką nad Małgosią. A Kasia, niestety nadal będzie pogrążała się w swoim nieszczęściu i alkoholu, więc na to, że otrzeźwieje i stanie się pełnoetatową mamą, raczej nie ma co liczyć.

Przypomnijmy - dramat Kasi w "Stuleciu Winnych" rozpoczął się wraz z jej romansem z Adamem Komornickim (Marin Kwaśny), aktorem i mężem wielkiej diwy teatru i filmu, Iny (Małgorzata Socha). Drań naobiecywał Kasi - jak wielu dziewczynom przed nią i po niej - że zostawi dla niej żonę i będą żyli długo i szczęśliwie. Ale jak pojawił się "kłopot", czyli ciąża, drań próbował zmusić córę Mani do aborcji!   

Zobacz też: M jak miłość: Mikołaj Roznerski źle się poczuł! Zabrakło mu oddechu! Uratowali go fani - WIDEO

Stulecie Winnych 3 sezon, odcinek 31: Córka Mani wpadnie w sidła podłego uwodziciela! Kazimierz szantażowany przez szefa bezpieki - ZWIASTUN
Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Kasia urodzi córkę Adama. To Mania i Ryszard będą wychowywali Małgosię - ZWIASTUN
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3, odcinek 33: Kasia urodzi córkę Adama. To Mania i Ryszard będą wychowywali Małgosię - ZWIASTUN

Jak wiemy, Kasia w "Stuleciu Winnych" urodziła śliczną Małgosię, ale od początku nie umiała być dla niej dobrą mamą i to Mania z Ryszardem (Piotr Rogucki) wzięli na siebie obowiązki rodzicielskie. Kasia wpadała tylko pobawić się czasem z córką, ale głowę miała zajęta brakiem ról i stratą kochanka. 

I aż do 35 odcinka "Stulecia Winnych" sytuacja nie tylko nie zmieni się, ale będzie jeszcze gorzej! Kasia będzie już piła na umór i nawet dobrych wiadomości nie będzie umiała przyjmować bez wódki. Mania, podwójnie obciążona obowiązkami i dramatem rodzinnym i nie poradzi sobie z tym sama. I wygląda na to, że z tego powodu będzie musiała odejść z pracy! 

Czytaj także: M jak miłość, odcinek 1586: Iza odejdzie! Chory z zazdrości Chodakowski znajdzie nowy dowód jej winy! 

Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Małgosia (Paulina Kinsner), Mania (Magdalena Walach), Ryszard (Piotr Rogucki)
Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania umrze ze strachu o Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwieW !
Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 3, odcinek 36: Mania umrze ze strachu o Ryszarda! Wmiesza się w polityczną aferę i znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwieW !
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Ryszard (Piotr Rogucki)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 sezon odc. 34. Kasia (Weronika Humaj), Ryszard (Piotr Rogucki)
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze