Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Łucja odtrąci Jaśka Winnego! Przyjmie oświadczyny ubeka Walczaka - ZWIASTUN

2020-05-24 19:37 jkk
Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Łucja odtrąci Jaśka Winnego! Przyjmie oświadczyny ubeka Walczaka - ZWIASTUN
Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Łucja odtrąci Jaśka Winnego! Przyjmie oświadczyny ubeka Walczaka - ZWIASTUN

W 25 odcinku 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych" Łucja (Sandra Drzymalska) odtrąci Jaśka Winnego (Patryk Szwichtenberg)! Łucja przyjmie oświadczyny ubeka Walczaka (Mirosław Haniszewski), a trzeba przyznać, że i sama mocno się o nie postara... Jasiek choć mocno wspina się po szczeblach komunistycznej kariery, z ubekiem będzie bez szans! Jak Winny przeżyje kolejną stratę ukochanej? Czy Janek nigdy nie odzyska Łucji w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" - zobacz ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 25 - niedziela, 24.05.2020, o godz. 20.30 w TVP1

W 25 odcinku 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych" Jasiek będzie musiał pożegnać się z Łucją i marzeniami o wspólnym z nią życiu. Czy to już na zawsze? 

Łucja będzie kontynuowała seksualną grę z Walczakiem aż do momentu w 25 odcinku "Stulecia Winnych", kiedy uwolni ją z więzienia. Jednak to nie będzie koniec tej brudnej historii Wierusz-Kowalskiej z ubekiem... Gdzie zamieszka Łucja na wolności? Czy spotka się z Jaśkiem?

W 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" zobaczymy jak Łucja żongluje uczuciami obu panów. Dziewczyna po traumatycznych przeżyciach w więzieniu odda swoje ciało i Walczakowi i Jaśkowi. W mieszkaniu, które dostanie od ubeka, śliczna Łucja będzie przyjmować obu panów...

Zobacz koniecznie: Koniec Stulecia Winnych. Powrót Andzi do Brwinowa w ostatnim 26 odcinku. Stanisław nie będzie już sam

Stulecie Winnych ZWIASTUN odcinek 25. Pożegnanie Ani z Kazimierzem. Paweł przeżyje egzekucję

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Ryzykowna gra, jaką będzie prowadzić Łucja skończy się tym, że obaj się o sobie dowiedzą. Jasiek będzie szalał z zazdrości do tego stopnia, że postawi na szali swoją karierę atakując po pijaku Walczaka na partyjnym zjeździe w 25 odcinku "Stulecia Winnych"!

- Może byście przeprosili? Bo inaczej nasi przyjaciele pomyślą, żeście cham! - zacznie Walczak oblany wódką przez Jaśka. 

- Sami jesteście cham! I gnida! - odpowie odważny Jasiek.  

Jednak szybko przekonamy się, jak bardzo nie ma szans w wojnie ze znacznie lepiej ustawionym przeciwnikiem... Przed wszystkim u Łucji, bo choć bita i poniżana przez ubeka, wyczuje w nim swoją jedyną szansę na bezpieczne życie!

Chce z tobą zamieszkać - powie Łucja wprost Walczakowi Łucja w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych". 

- Już niedługo... 

- A twoja żona i córka zamieszkają razem z nami? 

W tym momencie 25 odcinka serialu "Stulecie Winnych:" Łucja osiągnie to, czego chciała! Kiedy Jasiek będzie czekał pod jej domem na schodach usłyszy na powitanie: 

- Spóźniłeś się

- Na co? 

- Na mnie

- On ma żonę... Cokolwiek ci obiecał, kłamie!

- A może go kocham, a z żoną się rozstał? Jasiek, on już jest dużo lepszy od ciebie. Zaręczyliśmy się.

Czy będzie to kolejna prowokacja Łucji, która chce uzyskać wszystko, czego chce, czy faktycznie wyjdzie za Walczaka? Jasiek dowie się w 25 odcinku "Stulecia Winnych" od Broni prawdy na temat urodzenia jego ukochanej... Czy Jeszcze znajdzie sposób aby zawalczyć o swoją wielką miłość, czy na koniec serialu "Stulecie Winnych" zostanie samotnym karierowiczem?

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.