Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 17: Kazimierz rzuci Ani w twarz podłe obelgi! Zmusi ją, żeby urodziła mu dziecko?

2020-04-05 12:50 jkk
Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 17: Kazimierz rzuci Ani w twarz podłe obelgi! Zmusi ją, żeby urodziła mu dziecko?
Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 17: Kazimierz rzuci Ani w twarz podłe obelgi! Zmusi ją, żeby urodziła mu dziecko?

W 15 odcinku "Stulecia Winnych" zobaczymy wielką awanturę między Anią (Weronika Humaj) i jej mężem. Kazimierz (Mateusz Janicki) rzuci jej w twarz podłe obelgi. Czy ujda mu się ją zmusić, żeby urodziła mu dziecko? Z pisarza zacznie wychodzić na jaw coraz bardziej paskudny człowiek... Czy - coraz bardziej wykończona skakaniem wokół męża Ania - przejrzy na oczy w 17 odcinku serialu "Stulecie Winnych" i uratuje choć siebie?

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 17 (odc. 4) - niedziela, 5.04.2020, o godz. 20.15 w TVP1

- Będziesz musiał porozwozić krochmal do klientów - rozpocznie Ania wieczorną rozmowę w 17 odcinku serialu "Stulecie Winnych" i doda: - Tyle chyba możesz zrobić?

Ania w 17 odcinku "Stulecia Winnych" będzie coraz bardziej zmęczona krzątaniem się wokół pracy, dbaniem o dom, męża i pieniądze na życie. Tymczasem on będzie wymagał od niej jeszcze więcej, nie zastanawiając się, ile dla niego robi. 

Czytający już w łóżku Kazimierz odpowie jej na prośbę o pomoc w pracy: - Jeżeli będziesz miła tak jak kiedyś, to nawet krochmal mogę rozwozić - ale widać będzie, że robi to bo ma ochotę na seks!

- Jestem zmęczona - odpowie Ania. 

- Jestem twoim mężem - rzuci jej coraz wyraźniej mający ochotę na seks pisarz, łapiąc żonę za rękę. 

- Przestań! - Ania spróbuje go powstrzymać. 

Zobacz też: "Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 17 (odc. 4) - niedziela, 5.04.2020, o godz. 20.15 w TVP1

Jak zareaguje na odtrącenie w 17 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Kazimierz? - Stęskniłem się - powie jeszcze ciepłym głosem. 

Ale już za moment zrezygnuje z amorów i doda coś co pokaże, jak podły drzemie w nim człowiek: - Słyszałem, że jak między kochankami jest silna namiętność, to łatwiej o dziecko. Tymczasem Anna Tarasiewicz nie może zajść w ciążę, bo jest zimna jak lód. A czy Anna Tarasiewicz wie, że kobieta bez dziecka to nie kobieta?

- To nie są czasu na rodzenie dzieci - odpowie mu zrezygnowana Ania. 

- Mogłem mieć każdą! Tymczasem... Po co ja z tobą jestem?

Jak będzie układało się coraz trudniejsze małżeństwo Ani z pisarzem przekonamy się śledząc warszawski watek od 17 odcinka serialu "Stulecie Winnych". 

Najnowsze