Squid game 2. Zanim obejrzysz 2 sezon zagraj! Do złowienia wielka kasa w prawdziwej grze z hitu Netflix!

i

Autor: Netflix Squid game 2. Zanim obejrzysz 2 sezon zagraj! Do złowienia wielka kasa w prawdziwej grze z hitu Netflix!

Squid game 2. Zanim obejrzysz 2 sezon zagraj! Do złowienia wielka kasa w prawdziwej grze z hitu Netflix!

"Squid game", wielki koreański hit platformy Netflix to serial o grze, w której stawką jest wielka kasa, ale dostanie ją tylko uczestnik, który przeżyje. Proste zabawy dla przedszkolaków w każdej rundzie kończą się brutalną śmiercią większości graczy. Okazuje się, że Netflix zorganizował "Squid game" w rzeczywistości i każdy może wziąć w niej udział! Do wygrania będą grube miliony dolarów, ale oczywiście wszyscy przeżyją. Może warto przeżyć serialowe emocje na żywo, zanim na Netflix pojawi się 2 sezon serii?

"Squid game" na żywo! Każdy może wziąć udział w grze z Netflixa!

Fani "Squid game" przeżyją szok - teraz każdy może wziąć udział na żywo w upiornej grze, w które stawką są grube miliony! Netflix zdecydował się zorganizować reality show, w którym uczestnicy przeżyją dokładnie to samo, co bohaterowie wielkiego hitu. Stawka jest wysoka, ale na szczęście wszyscy przeżyją. Gdzie się zgłaszać do udziału w upiornej grze prosto ze "Squid game"? 

Do "Squid Game: The Challange" właśnie ruszyły castingi. Spośród zgłoszeń Netflix wybierze 456 graczy, do wygrania aż 4,56 mln dolarów! Czy gracze będą unikać strzałów i "spacerować" nad przepaścią jak bohaterowie serialu? 

Zobacz też: Julia Wróblewska nigdy nie wróci do M jak miłość. Ujawniono, że jest poważnie chora - ZDJĘCIA

Jedynym warunkiem do udziału w "Squid game: challenge" jest dobra znajomość języka angielskiego. Zgłaszać się mogą fani serialu z całego świata TUTAJ.

Bohaterami "Squid game" byli ubodzy ludzie, dla których upiorna gra była jedyną szansą na odbicie się od dna i ułożenia życia na nowo. Tyle, że tylko 2 uczestników przeżyło... Jak będą wyglądały koszmarne gry w rzeczywistości? Wszyscy będziemy mogli śledzić te zmagania na platformie Netflix.

Nie przegap: Stranger Things 4 sezon, finał. Netflix pokazał zakończenie! - ZDJĘCIA

Najnowsze