Stranger things 4 sezon finał. Netflix pokazał zakończenie! - ZDJĘCIA

i

Autor: Netflix Stranger things 4 sezon finał. Netflix pokazał zakończenie! - ZDJĘCIA

Stranger Things 4 sezon, finał. Netflix pokazał zakończenie! - ZDJĘCIA

Jak się zakończy 4 sezon "Stranger Things"? Netflix uchylił rąbka tajemnicy i pokazał zdjęcia z ostatnich 2 odcinków! Wiadomo już, że przejście między światem uroczego Hawkins a miasteczkiem demonów zostanie zamknięte, a potwór Vecna (Henry Creel) zapowie Jedenastce (Millie Bobby Brown), że to już koniec... Bohaterowie "Stranger Things 4" zostaną rozdzieleni, a po ciemnej stronie zostanie uwięziona Nancy Wheeler (Nancy Dyer). Czy ktoś zdoła ją uwolnić? Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z ostatnich 2 odcinków hitu Netflix-a!

Tak się skończy "Stranger Things 4". Netflix pokazał wszystko!

Fani "Stranger Things" nie mogą się już doczekać na ostatnie 2 odcinki 4 sezonu. Sprawy w miasteczku Hawkins przybrały zły obrót, a powrót Jedenastki do dzieciństwa ujawnił tajemnicę, która ciąży nad tym miejscem. W dodatku potężny potwór Vecna zabija jedną po drugiej ważną dla bohaterów osobę... Jak to się wszystko skończy?

Twórcy "Stranger Things" już zapowiedzieli 5 sezon serialu, więc pewne jest, że cokolwiek wydarzy się w finale 4-ki da się jeszcze odwrócić. W końcu zdarzały się już cudowne powroty bohaterów, jak choćby Jim'a Hopper'a (David Harbour). Szeryf na oczach wszystkich zginął w wielkim pożarze w finale "Stranger Things 3", a jednak w kolejnych odcinkach odnalazł się w sowieckim więzieniu.  

Zobacz też: M jak miłość. Tragedia nadciągnie na Deszczową w nowym sezonie. Kinga i Piotrek pokazali o jeden kadr za dużo - ZDJĘCIA, WIDEO

"Stranger Things 4" to najbardziej brutalny i mroczny ze wszystkich sezonów. Dziecięcy bohaterowie siłą rzeczy wydorośleli, ale i potwory urosły w siłę. Do czego to wszystko prowadzi w finale zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

Mocną stroną "Stranger Things 4" jest wyjaśnienie, skąd się wzięła klątwa, która zawisła nad spokojnym miasteczkiem Hawkins. Wiele wskazuje na to, że palce w stworzeniu straszliwych potworów maczali nie tylko źli sowieci... Czy Nancy zostanie uwolniona z ciemnej strony? Kto otworzy przejście? Czy upiorny proceder hodowli "cudownych dzieci" zostanie raz na zawsze zakończony? Co odkryje szeryf na Syberii? Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ. 2 ostatnie odcinki "Stranger Things 4" na platformie Netflix już 1 lipca.    

Zobacz też: QUIZ. Jak dobrze pamiętasz 40-latka? Kultowy serial PRL bez tajemnic dla prawdziwego fana

Najnowsze