Sługa narodu

Sługa narodu. Ruszają zdjęcia do 2 sezonu! Do obsady dołączą gwiazdy Na dobre i na złe

2023-06-14 15:51

"Sługa narodu" nie zakończy się na 1 serii, gdyż 14 czerwca ruszą zdjęcia do 2 sezonu produkcji, opartej na komedii z Wołodymyrem Zełeńskim w roli głównej. Nowy serial Polsatu okazał się prawdziwym hitem, dlatego stacja zdecydowała się na jego kontynuację. W 2 sezonie "Sługi narodów" w tytułową rolę Ignacego Koniecznego wciąż będzie wcielał się Marcin Hycnar, którego widzowie pokochali za rolę Pawła Zwoleńskiego w "Barwach szczęścia". A kolejnej serii dołączą do niego nowe gwiazdy, znane między innymi z "Na dobre i na złe"! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Będzie 2 sezon "Sługi narodu"! Do Marcina Hycnara dołączą wielkie gwiazdy

"Sługa narodu" doczeka się kontynuacji! Jak podają wirtualnemedia.pl nowa produkcja Polsatu, oparta na ukraińskim serialu komediowym z Wołodymyrem Zełeńskim okazała się wielkim hitem stacji, w związku z czym Edward Miszczak zdecydował się kolejną część. W polskiej wersji w główną rolę nauczyciela historii w liceum i późniejszego prezydenta Ignacego Koniecznego wcielił się Marcin Hycnar, znany bliżej widzom jako Paweł Zwoleński z "Barw szczęścia", a obok niego pojawiły się inne potężne nazwiska, znane z innych hitowych produkcji TVP2 i TVN, m.in. Dorota Kolak i Sebastian Perdek (Anna Marczak i Klemens z "Barw szczęścia"), Marcin Bosak (Kamil Gryc z "M jak miłość"), Kamil Kula (Szczepan Lipski z "Na dobre i na złe") Magdalena Popławska (Jagna z "Na Wspólnej"). A w 2 sezonie "Sługi Narodów" to grono powiększy się o kolejne gwiazdy takie jak Andrzej Grabowski czy Tomasz Ciachorowski (Maks Beger z "Na dobre i na złe")! Ale oczywiście, nie zabraknie również aktorów z 1 serii, tj. Marcina Dracza, Sławomira Orzechowskiego czy Adrianny Izydorczyk.

A co wydarzy się w 2 sezonie "Sługi narodów"? Ignacy wciąż będzie prowadził walkę z korupcją i oligarchami, ale sytuacja stanie się nieco trudniejsza, gdyż będzie musiał sprzymierzyć się z wrogami. A ci, co na których wcześniej mógł liczyć pokażą zupełnie inną twarz. A będzie o co walczyć, gdyż Konieczny w 2 sezonie "Sługi Narodów" będzie musiał przekonać urzędników Międzynarodowego Funduszu Walutowego, by przyznali Polsce kilkanaście miliardów euro dotacji. Oprócz tego, będzie starał się o ponowny wybór na prezydenta, ale sondaże nie będą sprzyjające, a jego wrogowie nie odpuszczą!

Zdjęcia do 2 sezonu "Sługi narodów" ruszą 14 czerwca i będzie on liczył 30 odcinków, a nie tak jak 1 seria - 24. Serial pojawi się premierowo na platformie Polsat Box Go, ale jeszcze nie wiadomo kiedy nastąpi jego premiera. Póki co jesienią mają się znaleźć dwie produkcje "Rafi" i "Grzechy sąsiadów", w których również będzie można zobaczyć gwiazdy, znane z "Na dobre i na złe", m.in Piotra Głowackiego (Artura Barta), Paulinę Gałązkę (Dominika) czy Martę Żmudę Trzebiatowską (Hanię Sikorkę).

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Najnowsze