Powrót Ewy ze Stulecia Winnych. Sonia Mietielica w zupełnie nowej roli! - ZDJĘCIE

i

Autor: AKPA Powrót Ewy ze Stulecia Winnych. Sonia Mietielica w zupełnie nowej roli! - ZDJĘCIE

Powrót Ewy ze Stulecia Winnych. Sonia Mietielica w zupełnie nowej roli! - ZDJĘCIE

2021-08-12 14:22

Sonia Mietielica, która w serialu "Stulecie Winnych" podbiła serca wszystkich rolą Ewy, przybranej córki Ani (Urszula Grabowska) w 3 sezonie odeszła nagle z produkcji, a jej bohaterka przeżyła straszną śmierć ukochanego męża. Nie jest pewne, że Ewa pojawi się w 4 sezonie "Stulecia Winnych", do którego zdjęcia wciąż nie ruszyły. Ale Mietielica wystąpi niebawem w zupełnie nowej roli, w innej historycznej produkcji u boku znanego aktora. Czy to oznacza, że Ewa nie wróci do "Stulecia Winnych"?

Kogo teraz zagra Sonia Mietielica, czyli Ewa ze "Stulecia Winnych"?

Ewa ze "Stulecia Winnych" wróci na ekran z inną twarzą i tożsamością! Sonia Mietielica, która niespełna rok temu dołączyła do obsady 3 sezonu "Stulecia Winnych" i przez osiem odcinków wcielała się w postać przybranej córki Ani, Żydówki, której prawdziwe imię brzmi Ida, stworzyła wyjątkową rolę. Aż do końca "Stulecia Winnych" widzowie liczyli na powrót Ewy i jej synka Stasia z Izraela. Po śmierci ukochanego Benka (Bartłomiej Kotschedoff) została jej tylko rodzina w Brwinowie. Ale aż do ostatniego 39 odcinka Mietielica nie pojawiła się już na ekranie. Na profilu na Instagramie gwiazda "Stulecia Winnych" umieściła teraz zdjęcie zza kulis historycznej produkcji. Wygląda jednak zupełnie inaczej niż Ewa. O co zatem chodzi?

Nie przegap: Stulecie Winnych 4 sezon. Data premiery ogłoszona! Na nowe odcinki trzeba będzie długo czekać

Prace na planie 4 sezonu "Stulecia Winnych" miały ruszyć jeszcze tego lata, ale na razie nie wiadomo nic o tym, by rozpoczęto zdjęcia do nowych odcinków. Nic dziwnego, że aktorka ze "Stulecia Winnych" przyjęła więc inną rolę. Obecnie występuje u boku Piotra Nerlewskiego, znanego jako Franka w "M jak miłość", który na swoim Instagramie chwali się udziałem w wyjątkowym projekcie filmowym. Wiadomo, że Nerlewski dołączył do obsady "Wojennych dziewczyn", ale praca z Mietielicą to jeszcze inna produkcja.

Czy w związku z nowymi zobowiązaniami zawodowymi gwiazda "Stulecia Winnych" pojawi się jeszcze w 4 sezonie? Czy Ewa wróci do Brwinowa po śmierci Benka? Tego na razie nie wiadomo! Fani "Stulecia Winnych", którzy przeczytali trzeci tom książki Ałbeny Grabowskiej, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" nie kryją oburzenia, że Benek został uśmiercony, bo w powieści Ewa i mąż wracają razem do Polski tuż po wybuchu stanu wojennego, właśnie w 1981 roku. Wtedy też w "Stuleciu Winnych" umierają Stanisław (Jan Wieczorkowski) i Andzia (Barbara Wypych).

Stulecie Winnych, sezon 4: Gwiazdy wróciły na plan! Janek i Michał pokazali drastyczne sceny – WIDEO

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4 sezon. Andzia przed śmiercią nie zobaczy Ewy i wnuka Stasia! Nie doczeka ich powrotu

Ewa i Benek ze "Stulecia Winnych"w trzeciej części książki, której serial jest tylko adaptacją, mają córkę Annę Marię (urodzoną w czerwcu 1971 r. w Izraelu), a nie syna Stasia. Poza tym okazuje się, że ich małżeństwo przeżyło poważny kryzys. Benek porzucił matkę Andzię i wybrał Ewę, ale nie mógł się pogodzić z tym, że odrzucił rodzinę. Dopiero w Izraelu dał ukochanej do zrozumienia, że nie akceptował jej decyzji.

W trzecim tomie powieści, "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" po śmierci Andzi i Stanisława w 1981 roku ani Ewa ani Benek nie mogli przyjechać na pogrzeb. Wtedy Benek oskarżył żonę o egoizm, choć ona robiła wszystko, by mógł wrócić do Polski. Mimo to odtrącił Ewę. Przez rok nawet ze sobą nie sypiali. Miał wymówkę w postaci Anny Marii, najpierw ciąży, potem nocnego wstawania do córki. To Benek zajął się dzieckiem, żeby Ewa mogła pracować jako lekarz w szpitalu. W Izraelu zrobił specjalizację z pediatrii. Tęsknota za rodziną z Brwinowa prawie zniszczyła miłość Ewy i Benka.

Losy Ewy w 4 sezonie "Stulecia Winnych" mogą być zupełnie inne. Niewykluczone też, że Sonia Mietielica zostanie zastąpiona inną aktorką. Tak jak było w przypadku Ani i Mani. Urszula Grabowska i Magdalena Walach zastąpiły w obsadzie Weronikę Humaj i Karolinę Bacię.

Najnowsze