Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), jej syn Maks (Jakub Gąsior), Krzysztof Kris (Mateusz Kmiecik)

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL Papiery na szczęście odc. 1. Marta (Adriana Kalska), jej syn Maks (Jakub Gąsior), Krzysztof "Kris" (Mateusz Kmiecik)

Papiery na szczęście, odcinek 1 - opis, streszczenie: Niewierny mąż chce zabić Martę - ZWIASTUN

2021-09-06 15:29

"Papiery na szczęście" odcinek 1 nowego serialu w TVN7 w poniedziałek, 6.09.2021, o godz. 19.30. "Papiery na szczęście" odcinek 1 streszczenie - Marta mieszka z nastoletnimi dziećmi, bliźniakami Marysią i Maksem, oraz mężem Krisem w Gdańsku. Szczęśliwe, pełne wygód życie rodziny to tylko pozory. Kobieta musi znosić upokorzenia ze strony partnera, byłego piłkarza, który nadużywa alkoholu i narkotyków. Wkrótce do mężczyzny zgłaszają się bandyci, u których ma on długi.

Kris zastawia dom, aby zdobyć pieniądze. Kiedy Marta przyłapuje męża na seksie ze swoją przyjaciółką, żąda rozwodu. Kolejna awantura małżonków ma dramatyczny finał. Tymczasem w Krakowie Adam Kowalczyk, spadkobierca fortuny, korzysta z życia i nie zamierza podporządkować się woli dziadka, który chciałby, żeby wnuk wreszcie się ustatkował. Tylko wówczas przekaże mu rodzinną firmę deweloperską. Przyjaciel Adama, Mateusz, chce, aby jego znajoma, Sandra, poderwała młodego bogacza.

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze