Osiecka, odcinek 13: Wstrząsający finał historii Agnieszki. Ostatnie słowa artystki robią wrażenie

i

Autor: VOD.TVP.PL Osiecka, odcinek 13: Wstrząsający finał historii Agnieszki. Ostatnie słowa artystki robią wrażenie

Osiecka, odcinek 13: Wstrząsający finał historii Agnieszki. Pozna straszliwą diagnozę lekarską

2021-02-14 22:43

13 odcinek serialu "Osiecka" to zakończenie historii Agnieszki (Magdalena Popławkska), która przyniosła wiele wzruszeń i zaskoczeń. Agnieszka w ostatnim odcinku "Osieckiej", podczas koncertu w "Piwnicy pod Baranami" opowie o swojej twórczości i życiu. Niedługo potem spotka ją prawdziwa tragedia, bo okaże się, że umiera jej matka. Wkrótce i Agnieszka zacznie bardzo źle się czuć, okaże się, że jest bardzo chora, aż w końcu na zawsze zamknie oczy. Jej ostatnie słowa w serialu "Osiecka" zaskoczą wszystkich!

"Osiecka" odcinek 13 - niedziela, 14.02.2021, o godz. 20.15 w TVP1

13 odcinek serialu "Osiecka" to już ostatni epizod historii artystki. Agnieszka będzie już mocno dojrzała, ale to nie oznacza, że przestanie się udzielać i tworzyć. W ostatnim odcinku serialu "Osiecka" weźmie udział w koncercie Anny Szałapak w "Piwnicy pod Baranami". Podczas tego wydarzenia, a właściwie podczas spotkania autorskiego, opowie o procesach swojej twórczości, inspiracjach i natchnieniach. Nie pominie również historii ze swojego życia. Nie będzie świadoma, że zaraz spotka ja tragedia. 

Przeczytaj: Pierwsza miłość, odcinek 3187: Samobójstwo Julki. Dziecko zabije się, bo Edward dorwie ją i Marysię za granicą?

Osiecka - zwiastun ostatniego odcinka serialu

Po spotkaniu w 13 odcinku serialu "Osiecka", Agnieszka z przerażeniem odkryje, że do jej matki wezwano pomoc. Z przerażeniem odkryje, ze matka jest na skraju życia, więc spełni każde jej życzenie. Pomimo zakazu pielęgniarki, zaczną palić papierosy i pić alkohol. Następnego dnia rano zastanie na kanapie martwą matkę. Szybko okaże się, że sama artystka też zaczyna mieć problemy zdrowotne. W teatrze Atelier pozna Andre Ochodlo, dla którego napisze sztukę. Wtedy właśnie bardzo źle się poczuje.

Przeczytaj: M jak miłość. Tragiczny finał romansu Łukasza z żoną Argasińskiego. Patrycja pożałuje zdrady, bo straci wszystko - WIDEO

Ostatni, 13 odcinek zakończy historię Agnieszki Osieckiej. Lekarz przekaże jej straszliwe wieści.

- Nie będę owijał w bawełnę, jest pani chora - powie lekarz.

- To wiem. Na co?

- Rak jelita, zaawansowany 

Niestety niedługo po strasznej diagnozie Agnieszka wyląduje w szpitalu i będzie umierająca.

- Umieranie jest do dupy - powie i zamknie oczy na zawsze. 

QUIZ. Agnieszka Osiecka - dokończysz wersy jej najbardziej znanych piosenek?

Pytanie 1 z 12
Dokończ wers piosenki Agnieszki Osieckiej: "Deszcze niepokojne potargały sad..."
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze