Osaczony. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: Materiały prasowe Polsat Osaczony. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Osaczony. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu Polsatu? - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-02-28 15:45

"Osaczony" to nowy serial Telewizji Polsat, zapowiadany jako doskonała opowieść kryminalna z wątkami psychologicznymi. Premiera odbędzie się w poniedziałek, 28.02.2022 .W rolę główną Michała Górskiego wciela się Leszek Lichota, a na ekranie nie zabraknie towarzyszących mu gwiazd. "Osaczony" ma za zadanie trzymać widza w napięciu już od pierwszego odcinka, który rozpocznie się brutalnym morderstwem 5-letniego chłopca, z którym będzie powiązany główny bohater. Oto obsada serialu "Osaczony", który będzie wywoływał ciarki niepokoju wśród odbiorców! Zobacz ZWIASTUN I ZDJĘCIA bohaterów.

"Osaczony" - Leszek Lichota jako Adam Górski. Kto jest kim w serialu?

"Osaczony" to serial, który ma wzbudzić wiele emocji, o co zadba skomplikowana sprawa głównego bohatera, który już w 1 odcinku znajdzie ciało brutalnie zamordowanego 5-latka. Nagle znajdzie się w cieniu oskarżeń i tajemnic, tym bardziej, że łączy go niejasna relacja z matką chłopca. W rolę Michała Górskiego, czyli tytułowego "Osaczonego", wcieli się aktor Leszek Lichota, znany z wielu produkcji telewizyjnych i nie tylko. Występował m.in. w serialach "Prawo Agaty", "Ojciec Mateusz", "Czas honoru", "Hotel 52".  Obok Leszka Lichoty wystąpią takie gwiazdy jak m.in.: Ilona Ostrowska (Anita, żona Michała Górskiego), Maria Dębska (Justyna, sąsiadka i matka zmarłego chłopca), Wojciech Błach (Adrian, przyjaciel Michała) czy Magdalena Żak (Dominika, córka Michała). Sam aktor zapowiada, że jego bohater przeżyje prawdziwy wstrząs, kiedy jego spokojne życie zamieni się w koszmar. 

Michał to spokojny facet, mąż pięknej Anity, ojciec dwóch dziewczynek. Wiedzie równie spokojne życie – niestety do czasu. Ogromna tragedia wywraca wszystko do góry nogami – i to nie tylko w kontekście mojego bohatera, ale także jego bliskich – zapowiada Leszek Lichota.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz podpali dom Argasińskich! Nie będzie się liczyło, że w środku jest ciężarna Patrycja

"Osaczony". Co się wydarzy?

"Osaczony" będzie trzymał w napięciu już od 1 odcinka, bo właśnie wtedy Adam Górski niespodziewanie znajdzie ciało 5-letniego chłopca. Niemal natychmiast ruszy śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa, a Górski zacznie mieć coraz poważniejsze kłopoty. Śledczy zauważą nieścisłości w zeznaniach mężczyzny, a także dziwną zażyłość między nim, a Justyną, sąsiadką i matką zamordowanego dziecka. Na jaw zaczną wychodzić nowe fakty, a Górski zrozumie, że znalazł się w bardzo nieciekawym położeniu. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Magda przyzna Andrzejowi, że już dłużej nie wytrzyma! Dla niej to będzie już koniec - ZDJĘCIA

"Osaczony". Gdzie i kiedy oglądać?

Zmagania z ciężkimi oskarżeniami staną się codziennością Michała Górskiego. Jego poukładany świat zmieni się nie do poznania, a wiele osób będzie pewnych, że to on jest mordercą. Górski może zapomnieć o spokoju ducha i "szarej codzienności". Rozpocznie się jego najtrudniejsza bitwa. Dwa pierwsze odcinki serialu "Osaczony" zostaną wyemitowane 28.02.2022 r., o godz. 20.00 i 21.05 w Telewizji Polsat. Kolejne ukażą się w każdy poniedziałek w wiosennej ramówce Polsatu. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze