Nowa aktorka w Zniewolonej. Kim jest Sonya Priss, która zastąpiła Katerinę Kowalczuk?

i

Autor: Instagram/ materiały prasowe TVP Nowa aktorka w Zniewolonej. Kim jest Sonya Priss, która zastąpiła Katerinę Kowalczuk?

Nowa aktorka w Zniewolonej. Kim jest Sonya Priss, która zastąpiła Katerinę Kowalczuk w 3 sezonie? - ZDJĘCIA

2021-12-26 21:08

Zmiana aktorki w serialu "Zniewolona" to ryzykowne posunięcie produkcji ukraińskiego hitu, który wrócił na antenę TVP1 z nowym 3 sezonem! Główną rolę, zamiast znanej wszystkim Kateriny Kowalczuk, która podbiła serca widzów jako udręczona przez los i złych ludzi Katierina Wierbicka, w 3 sezonie "Zniwolonej" gra 26-letnia Sonya Priss. Po emisji premierowych odcinków fani wytykają Soni Priss zbyt małe podobieństwo do poprzedniczki. Kim jest nowa gwiazda serialu "Zniewolona", jak naprawdę wygląda na co dzień? Zobaczcie zdjęcia następczyni Kateriny Kowalczuk z Instagrama!

Dlaczego Sonya Priss w 3 sezonie "Zniewolonej" gra Katię?

Sonya Priss w serialu "Zniewolona" jako Katia zajęła miejsce Kateriny Kowalczuk, która była ulubienicą widzów w dwóch poprzednich seriach! Od ponad roku było wiadomo, że Kowalczuk nie zagra już tytułowej "Zniewolonej", bo znana aktorka z Rosji postawiła na rozwój kariery w USA. Nie mogła się też dogadać z produkcją serialu i dlatego zrezygnowała z roli, która przyniosła jej ogromną popularność. Wpis Kowalczuk na Instagramie z listopada 2020 roku rozwiał także wszelkie wątpliwości wszystkich, którzy prześcigali się w domysłach dlaczego Katierina odeszła ze "Zniewolonej"!

Nie przegap: Radość w rodzinie Mikołaja Roznerskiego. Aktor z M jak miłość pochwalił się dzieckiem. Tak wygląda mały Staszek Roznerski - ZDJĘCIA

Sonya Priss walczyła o rolę Katii w 3 sezonie "Zniewolonej" z wieloma aktorkami. Castingi trwały długo, bo produkcji zależało, żeby nowa Katia była podobna do poprzedniczki. Po emisji pierwszych odcinków "Zniewolonej" z nową aktorką stało się jasne, że nie do końca się to udało. Wielu fanów zarzuca Soni Priss, że bardziej przypomina inną bohaterkę, Natalię Doroszenko, w którą wciela się Anna Sagajdaczna! Istnieje duże ryzyko, że nowa Katia pogrąży 3 sezon "Zniewolonej", bo nie przekona do siebie widzów! Na pewno twórcy serialu postarali się o to, żeby losy Katii i innych bohaterów trzymały w napięciu do samego końca.

Sprawdź też: Zniewolona 3, odcinek 3: Przerwane wesele Katii i Żadana! Książę Jabłoniewski odsłoni prawdziwą twarz? - ZWIASTUN

Kim jest Sonya Priss, nowa aktorka w serialu "Zniewolona"?

26-letnia Rosjanka Sonya Priss zadebiutowała w 2017 roku w serialu "Krylya Imperii". Dodatkowo w zeszłym roku moglibyśmy oglądać ją na Netflixie w filmie „Zimowy romans”, w którym zagrała Alice, jak również w miniserialu „Tantsy na peske”. Priss wystąpiła też w rosyjskich produkcjach: „Vtoraya pervaya lyubov”, „Neopalimy Feniks”, „Pyat minut tishiny”, „Rytsar nashego vremeni”. 

Co ciekawe Sonya Priss prywatnie wygląda zupełnie inaczej niż w "Zniewolonej"! Zdjęcia aktorki na jej profilu na Instagramie, na których pokazuje swoją prawdziwą twarz bez ekranowej charakteryzacji mogą zaskoczyć!

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA nowej aktorki ze "Zniewolonej" Soni Priss >>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze