Gwiazdy tureckich seriali

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. Na ich widok fankom szybciej biją serca! TOP 7 największych ciach znad Bosforu

Aktorzy z tureckich seriali kradną serca widowni nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Niektórzy z nich to prawdziwi przystojniacy, mający dziesiątki milionów fanów na Instagramie! Oto nasz subiektywny ranking 7. największych ciach z tureckich telenowel!

Spis treści

  1. Tureckie seriale w Polsce i na świecie 
  2. Najpopularniejsze tureckie seriale 
  3. Najwięksi przystojniacy z tureckich seriali 
  4. Burak Özçivit- przystojniak z tureckich seriali 
  5. Zobacz TOP 7 najprzystojniejszych tureckich aktorów. To prawdziwe ciacha! 

Tureckie seriale w Polsce i na świecie 

Telenowele rodem z Turcji od wielu lat są popularnie nie tylko w swoim rodzimym kraju, ale na całym świecie. Fani doceniają je między innymi za wielowątkowość, przybliżanie kultury nie znanej widzom z innych zakątków świata, a także obsadę aktorską. Potencjał seriali znad Bosforu dostrzegły nie tylko telewizje, ale także platformy streamingowe, jak na przykład Netflix, na którym regularnie pojawiają się nowe tytuły. Miłośnicy tego typu produkcji bez problemu znajdą je także w sieci. 

W Polsce boom na tureckie telenowele rozpoczął się wraz ze "Wspaniałym Stuleciem", na którego emisję w 2014 roku zdecydowała się TVP1. Widzowie tak polubili kostiumowy serial, że od tego czasu w telewizji polskiej regularnie pojawiają się następne seriale znad Bosforu. 

Najpopularniejsze tureckie seriale 

Aktualnie widzowie Telewizji Polskiej mogą śledzić telenowele "Emanet" ("Dziedzictwo") oraz "Zakazany owoc". W przeszłości bardzo dużą sympatią fanów tureckich seriali cieszyły się także między innymi takie tytuły, jak:

  • "Zranione ptaki",
  • "Przysięga",
  • "Elif".

Fani nad Wisłą swoje ulubione telenowele oglądają także m.in. na dedykowanym im kanale DIZI oraz w Telewizji WP. 

Czytaj także: "Emanet" bez Seher? Sıla Türkoğlu odeszła z serialu

Najwięksi przystojniacy z tureckich seriali 

Fanki na całym świecie pokochały tureckich aktorów. Trzeba przyznać, że spora część męskiej obsady serialu to prawdziwi przystojniacy, od których trudno oderwać wzrok. Wielu z nich wyróżniają kruczoczarne włosy i ciemne oczy. Przygotowaliśmy dla Was ranking największych ciach z tureckich seriali. Który z nich jest najprzystojniejszy? 

Burak Özçivit- przystojniak z tureckich seriali 

Jednym z najprzystojniejszych tureckich aktorów, który ma fanki na całym świecie, jest Burak Özçivit. Aktora, znanego między innymi z ról we "Wspaniałym Stuleciu", "Wiecznej miłości" czy kostiumowym serialu "Kuruluş Osman" na Instagramie obserwuje 24,2 mln osób! 

Zobacz TOP 7 najprzystojniejszych tureckich aktorów. To prawdziwe ciacha! 

W poniższej galerii przygotowaliśmy subiektywny ranking najprzystojniejszych tureckich aktorów. Który z nich jest Waszym zdaniem numerem jeden? 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze