Motyw. Tajemnicza zbrodnia w nowym serialu TVN z Małgorzatą Kożuchowską. Kto strzelał do Luizy i Maksa Porębskich? - ZWIASTUN

2020-02-18 13:48 jkk
Motyw. Tajemnicza zbrodnia w nowym serialu TVN z Małgorzatą Kożuchowską. Kto strzelał do Luizy i Maksa Porębskich? - ZWIASTUN
Autor: X-news Motyw. Tajemnicza zbrodnia w nowym serialu TVN z Małgorzatą Kożuchowską. Kto strzelał do Luizy i Maksa Porębskich? - ZWIASTUN

W nowym serialu TVN "Motyw" z Małgorzatą Kożuchowską (Luiza) głównym bohaterem będzie... tajemnicza zbrodnia! Kto strzelał do Luizy i Maksa (Andrzej Konopka) Porębskich? "Motyw" w wiosennej ramówce TVN to zbrodnia, duże pieniądze, seks i tajemnice.... W obsadzie serialu "Motyw" obok Kożuchowskiej zobaczymy Michała Czerneckiego - komisarz Paweł Szulc - Olgę Bołądź (Żyleta), Magdalenę Walach (Olga). Jedną z podejrzanych będzie przyjaciółka Porębskich, Anna Czarnecka "Czarna" (Agnieszka Grochowska)... Zobaczcie ZWIASTUN!

Motyw - nowy serial TVN premiera 1 odcinek we wtorek 3.03.2020 w TVN, godz. 21.30

Nowy serial TVN "Motyw" oparty jest na rozwiązaniu tajemniczej zbrodni, która zobaczymy już w pierwszym odcinku. W gdyńskim klubie ktoś strzelał do małżeństwa właścicieli, Luizy i Maksa (Andrzej Konopka). I choć sprawa z pozoru wydaje się prosta, okaże się, że nic nie jest tym, czym się wydaje!

Mroczną tajemnicę zabójstwa  spróbuje rozwiązać komisarz Paweł Szulc, który i tak ma już mnóstwo problemów sam ze sobą. Alkohol, seks, zdrady żony Moniki (Magdalena Turczeniewicz) i własne, a w domu chory syn Mikołaj (Piotr Musianek) i nastoletnia Zuzka (Nel Kaczmarek). Czy poradzi sobie z arcytrudnym śledztwem?

Pomagać mu będzie młoda, ale chętna do pracy Żyleta (Olga Bołądź) i piękna prokurator Olga (Magdalena Walach), z którą komisarz ma romans. Akcja serialu "Motyw" dziać się będzie w czasach dzisiejszych, i w latach 80-tych, kiedy bohaterowie dopiero wkraczali w dorosłe życie - w role głównych bohaterów wcielą się młodzi aktorzy: Luizy (Grażyna Sobocińska), "Czarnej" (Agata Turkot) i Maksa (Bartłomiej Kotschedoff) . Tam tez umiejscowione będą tajemnice, który tylko lekko przykrył kurz czasu... Wystarczy jeden strzał, aby prawda wyszła na jaw!

Być może z powodu ciekawego życia komisarzowi uda się wniknąć w mroczne tajemnice trójkąta, który tworzą od lat młodzieńczych Luiza, Czarna i ten trzeci, czyli Maks Porębski. To właśnie on ucierpi najbardziej w strzelaninie, a tytułowy "Motyw"może mięć każdy... Bo czy są lepsze powody, aby spróbować kogoś zabić, niż pieniądze, zdrada i wielka miłość?

1 sezon serialu "Motyw" ma 10 odcinków, a 1 odcinek zobaczmy już 3 marca o 21.30 w TVN.

Najnowsze