Krucjata. Prawo serii

Krucjata. Prawo serii jak polskie Milczenie owiec? Kto w obsadzie nowego serialu? - ZDJĘCIA

Czy "Krucjata. Prawo serii" zostanie nowym hitem TVP? Serial ma wszelkie ku temu podstawy - gwiazdorka obsada i niezwykle mroczne śledztwo z psychopatą-kanibalem w roli głównej. Brzmi znajomo? Tak mniej więcej zaczęła się historia Hannibala Lectera, najsłynniejszego seryjnego mordercy, "smakosza" ludzkiego mięsa... Ścigała go piękna policjantka w "Milczeniu owiec". W polskim serialu "Krucjata. Prawo serii" będą aż dwie piękności, a trup będzie się ścielił gęsto i to wśród gwiazd i celebrytów. Kto znalazł się w obsadzie "Krucjata. Prawo serii" i kim są bohaterowie?

"Krucjata. Prawo serii" - gdzie i kiedy oglądać?

"Krucjata. Prawo serii" to nowy serial, który już za chwilę będzie można oglądać w piątkowe wieczory w TVP1. Serial jest reklamowany jako mroczny, gęsty od zbrodni thriller. Każdy z odcinków nowej serii przyniesie nowe zagadki kryminalne, które widzowie rozwiązywać będą na bieżąco razem z komisarzem Janem Górą „Mandżaro” (Julian Świerżewski) – głównym bohaterem serialu. Jak widać w ZWIASTUNIE jednym z głównych podejrzanych w serii morderstw celebrytów będzie polski kanibal. Czy szykuje się hit na miarę "Milczenia owiec"? 

„Krucjata. Prawo serii” pokaże nam niejako "od kuchni" pracę w wydziale zabójstw i terroru kryminalnego Komendy Stołecznej Policji. Policjanci momentami będą wcielać się w różne role, wtapiając się w świat przestępców i śledząc zabójców. Zapłacą za to wysoką cenę w życiu prywatnym.

Kto w obsadzie serialu „Krucjata. Prawo serii”?

Komisarz „Mandżaro” jest głównym bohaterem "Krucjaty. Prawo serii", a towarzyszą mu aż dwie piękne policjantki: Podkomisarz Ula Urbańska (Masza Wągrocka) i podkomisarz Maria Darska (Vanessa Aleksander). Ważną postacią okaże się także komisarz Jan Góra (Tomasz Schuchardt). Przypadki, z którymi zetkną się funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji będą godne światowych wzorców, bo i u nas psychopatów nie brakuje...

"Krucjata. Prawo serii" zaczyna się "z przytupem". Miastem wstrząsa seria brutalnych zabójstw gwiazd i celebrytów z pierwszych stron gazet. Kto okaże się zbrodniarzem, który porywa, morduje i zjada swoje ofiary?

Główny bohater nowej serii, komisarz „Mandżaro” poświęci wszystko aby rozwiązać kryminalną zagadkę. Pozornie niepowiązane ze sobą elementy układanki zaczną układać się w całość... Odkrycie prawdy narazi na śmiertelne niebezpieczeństwo wszystkich "bohaterów" w serii tajemniczych zbrodni!

W nowym serialu "Krucjata. Prawo serii" TVP1 zobaczymy plejadę prawdziwych gwiazd. Obok Świerżewskiego zobaczymy: Pawła Deląga, Vanessę Aleksander, Michała Czerneckiego i Maszę Wągrocką. Scenariusz napisał Wojciech Tomczyk, twórca seriali „Oficer” i „Świadek koronny”.

Serial „Krucjata. Prawo serii”, który będzie można oglądać w każdy piątek o godz. 20:30 w TVP1. Serial już można oglądać na vod.tvp.pl

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze