Kozacka miłość, odcinek 9: Brat Marysi zginie zamiast Stiepana? Nikoła skatowany przez bandytów

i

Autor: Youtube Kozacka miłość, odcinek 9: Brat Marysi zginie zamiast Stiepana? Nikoła skatowany przez bandytów

Kozacka miłość, odcinek 9: Brat Marysi zginie zamiast Stiepana? Nikoła skatowany przez bandytów

2020-12-11 12:51

W 9 odcinku serialu "Kozacka miłość" Marysia (Zoryana Marchenko) i rodzina Sotnyków będzie opłakiwała śmierć Nikoły? Młodszy brat Marysi brutalnie pobity przez bandytów nasłanych przez starszego brata Fiodora (Artiom Aleksiejew) stoczy heroiczną walkę o życie! To Stiepan (Viecheslav Drobinkov) uratuje skatowanego Nikołkę i przywiezie go do domu Sotnyków. Dla Marysi w 9 odcinku "Kozackiej miłości" stanie się jasne, że to jej mąż, a nie brat był celem bandytów. Także ojciec Gregori (Dmitrij Nazarov) domyśli się prawdy!

"Kozacka miłość" odcinek 9 - piątek, 11.12.2020, o godz. 18.45 w TVP2

Brat Marysi w 9 odcinku "Kozackiej miłości" umrze w męczarniach po bestialskim napadzie złoczyńców nasłanych przez Fiodora? To Stiepan, którego starszy Sotnyk chciał się pozbyć z rodziny, bo nie może patrzeć na niewdzięcznego męża siostry był celem napadu. Ale bandyci pomylili się i dopadli Nikołę. Ciężko ranny najmłodszy syn Kozaka Gregori z pomocą męża Marysi dotrze do domu, gdzie będzie walczył o życie na oczach najbliższych.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1566: Iza zdradzi Marcina z Michałem. Po pijaku spędzi z nim noc na służbowym wyjeździe - WIDEO

W 9 odcinku "Kozackiej miłości" Marysia pogrąży się w rozpaczy po tym co spotkało Nikołkę. Wdzięczna losowi, że Stiepan przeżył i wyszedł z brutalnej napaści cało dojdzie do wniosku, że to właśnie on miał zginąć. Sotnyk senior nie będzie miał z kolei żadnych wątpliwości, że to Fiodor chciał się pozbyć szwagra i przez niego Nikoła teraz umiera.

Zgromadzeni przy łóżku skatowanego Nikołki najbliższy w 9 odcinku "Kozackiej miłości" będą modlić się o cud i ocalenie rannego. Nawet w tak dramatycznym momencie Gregori nie odpuści najstarszemu synowi. Zarzuci Fiodorowi, że jeśli Nikoła umrze, on będzie temu winny. Ale bezwzględny brat Marysi sam będzie się zadręczał wyrzutami sumienia z powodu tego co spotkało Nikołkę.

Kozacka miłość ZWIASTUN nowego serialu w TVP2. Tragiczna historia miłości Marysi do biednego szlachcica Stepana

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1550: Magda i Budzyński przejmą opiekę nad dziećmi Kingi i Piotrka po tragicznym wypadku

W 9 odcinku "Kozackiej miłości" Fiodor nie opanuje swojej wściekłości i nienawiści do szwagra. Poprosi ojca o pozwolenie na wyjazd do miasta. Z kolei mąż Marysi będzie gotów zostać z nią i pogodzić się ze swoim losem, że nigdy nie odejdzie od żony.

Kozacka miłość odc. 9. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Gregori (Dmitrij Nazarov), Nikoła

i

Autor: Youtube Kozacka miłość odc. 9. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Gregori (Dmitrij Nazarov), Nikoła
Kozacka miłość odc. 9. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Gregori (Dmitrij Nazarov)

i

Autor: Youtube Kozacka miłość odc. 9. Marysia Sotnyk (Zoryana Marchenko), Gregori (Dmitrij Nazarov)
Kozacka miłość odc. 9. Gregori (Dmitrij Nazarov), Fiodor (Artiom Aleksiejew)

i

Autor: Youtube Kozacka miłość odc. 9. Gregori (Dmitrij Nazarov), Fiodor (Artiom Aleksiejew)
Najnowsze