Koniec Stulecia Winnych. Ania i Mania będą cierpiały po stracie ukochanych w 26 odcinku! Wyzna jej prawdę, że Paweł żyje? - ZWIASTUN

2020-05-29 13:16 jkk
Koniec Stulecia Winnych. Ania i Mania będą cierpiały po stracie ukochanych w 26 odcinku! Wyzna jej prawdę, że Paweł żyje? - ZWIASTUN
Autor: TVP/VOD Koniec Stulecia Winnych. Ania i Mania będą cierpiały po stracie ukochanych w 26 odcinku! Wyzna jej prawdę, że Paweł żyje? - ZWIASTUN

Na koniec serialu "Stulecie Winnych" Ania (Weronika Humaj) i Mania (Karolina Bacia) będą cierpiały po stracie ukochanych. Najpierw Mania opłakała egzekucję Pawła (Tomasz Włosok), a w 26 odcinku łzami zaleje się Ania! Michał (Stefan Pawłowski) zostanie aresztowany przez ubecję, a tuż przed tym zakochani straszliwie się pokłócą! Cierpienie sióstr wzmocnią strzępki informacji i żadna nie będzie pewna, czy jej mężczyzna jeszcze żyje... Czy Ania wyzna Mani, że Paweł nie zginął na koniec "Stulecia Winnych"?

"Stulecie Winnych" 2 sezon odcinek 26 ostatni - niedziela, 31.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

W ostatnim, 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Michał rozstanie się z Anią w niezgodzie. Zakochani pokłócą się strasznie o ślub, którego chce Michał a Ania wciąż mu odmawia! I kiedy zły Michał wyjdzie z domu Ania już więcej na koniec serialu go nie zobaczy!

- To na pewno jakaś pomyłka... - zacznie pocieszać zapłakaną Anię Mania na koniec "Stulecia Winnych".

- Oni nie przyznają się do pomyłek! Nie wiesz tego_ - odpowie załamana Ania, mówiąc o ubeckiej władzy.

- Mój Boże, ledwo co ja płakałam, teraz ty... - Mania nie znajdzie już logicznych argumentów na pocieszenie siostry.

Czy Ania w tym momencie 26 odcinka serialu "Stulecie Winnych" wyzna siostrze prawdę na temat Pawła? Czy uniemożliwi Mani ślub z Ryszardem, czy jednak pomimo własnej rozpaczy zdecyduje się milczeć aż po grób?

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Ania po prostu zaleje się łzami w ostatnim, 26 odcinku serialu "Stulecie Winnych" i jedyne, czym będzie można do niej dotrzeć to będzie mocne przytulenie. Mania doskonale to zrozumie i głaszcząc Anię po głowie, w końcu znajdzie też i odpowiednie słowa.

- Aniu, wytrzymamy to! Przełożymy nasz ślub, dopóki Michał nie wróci... Mania będzie pocieszać szlochającą siostrę po aresztowaniu jej ukochanego Michała.

- Nie ma mowy! Za długo czekaliście! - ożywi się zapłakana Ania.

Nie ulega jednak wątpliwości, że Ania i Mania sporo wycierpiały i jeszcze wycierpią z powodu nieszczęść swoich partnerów. Paweł przez działalność podziemną cudem uniknął śmierci, a Michał będzie katowany za swoją przynależność do AK i walkę w Powstaniu warszawskim.

Na koniec "Stulecia Winnych" szczęście uśmiechnie się w końcu do Mani... Jak zakończy się historia miłosna Ani z Michałem zobaczymy już w 3 sezonie serialu!

Super Raport 28 V (goście: Biedroń, Sośnierz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze