Koniec Stulecia Winnych 4. Powrót Damiana wstrząśnie rodziną Winnych w ostatnim 52 odcinku - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL Koniec Stulecia Winnych 4. Powrót Damiana wstrząśnie rodziną Winnych w ostatnim 52 odcinku - ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4. Powrót Damiana wstrząśnie rodziną Winnych w ostatnim 52 odcinku - ZDJĘCIA

2022-05-15 19:10

Koniec serialu "Stulecie Winnych" 4 poruszy wszystkich. Ostatni 52 odcinek "Stulecia Winnych" zostanie wyemitowany w niedzielę, 15.05.2022 i będzie przełomowy dla losów rodziny z Brwinowa! Powrót Damiana Winnego (Paweł Okraska) z Francji to tylko jedno z ważniejszych wydarzeń finału 4 sezonu "Stulecia Winnych". Młodszy syn Władka (Arkadiusz Janiczek), ojciec Michelle (Maria Pawłowska) latem 1989 roku wróci do Polski w decydującym dla wszystkich momencie. Damian wreszcie pozna Janusza (Paweł Małaszyński), wnuczkę Hanię i spotka się z coraz słabszym Władkiem, który dożyje 100. urodzin! Zobaczcie ZDJĘCIA i przekonajcie się jak się skończy "Stulecie Winnych" w 4 sezonie!

"Stulecie Winnych" 4 odcinek 52 ostatni (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Ostatni 52 odcinek "Stulecia Winnych" 4 zakończy się w chwili kiedy nadejdzie rok 1989. A to oznacza tylko jedno! Twórcy serialu mają gotowy materiał na kolejne sezony, bo przecież trzeci tom książki Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" kończy się dopiero w 2014 roku, gdy w rodzinie nie ma już wielu głównych bohaterów. Finał 4 sezonu "Stulecia Winnych" nastąpi w decydującym, ale szczęśliwym momencie dla rodziny z Brwinowa. Do Polski po latach wróci z Francji Damian Winny, który ostatni raz widział ojca Władka, brata Jaśka (Patryk Szwichtenberg) i córkę Michelle tuż po pogrzebie matki Kazi (Katarzyna Kwiatkowska).

Powrót ojca będzie dla Michelle w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" wyjątkowo ważny, bo Damian po raz pierwszy zobaczy wnuczkę Hanię, pozna też Janusza Sulimę-Jaworskiego, ukochanego jedynej córki. To już pewne, że miłości Michelle i Janusza nie zdoła zniszczyć mściwa matka Hanna Gołębianka (Magdalena Kuta), która będzie odgrywała się na Winnej za upokorzenie jakiego doznała ze strony Ani (Urszula Grabowska) i Kazimierza Tarasiewicza (Mateusz Janicki).

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 48: Podły szantaż matki Janusza zniszczy życie Michelle! Odbierze jej dziecko i wsadzi na zawsze do więzienia? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Jak się skończy "Stulecie Winnych" 4 dla pozostałych bohaterów? Władek Winny, najstarszy przedstawiciel rodu, dożyje już 100. urodzin, ale będzie przeczuwał zbliżającą się śmierć. Dlatego powrót Damiana z Francji wypełni serce Władka wielką radością. Nareszcie będzie miał obok siebie dwóch synów, ukochaną wnuczkę i jedyną prawnuczkę. Szczęście zapanuje też u pozostałych członków rodziny.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘCIA z ostatniego 52 odcinka "Stulecia Winnych" >>>

Sprawdź też: Stulecie Winnych 4 sezon. Władek dożyje 100. urodzin! Pochował młodszego brata Stanisława, ale będzie coraz słabszy - ZDJĘCIA, WIDEO

Ania i Michał w ostatnim 52 odcinku "Stulecia Winnych" 4 z dumą przyjmą wiadomość, że ich syn Michał junior (Marcin Franc) startuje w wyborach do Sejmu z list "Solidarności". W małżeństwie Michała i Agnieszki (Ina Sobala) zapanuje prawdziwa sielanka, od kiedy dzięki pomocy ginekologa Juliana Czerwca (Jacek Knap), męża Kasi (Weronika Humaj), doczekają się narodzin syna Zbyszka. Młody Śniegocki przy wsparciu całej rodziny będzie liczył na wygraną w pierwszych, wolnych wyborach i mandat posła.

Na koniec "Stulecia Winnych" 4 latem 1989 roku do Brwinowa kolejny raz przyjedzie z Izraela Ewa (Sonia Mietelica) z nastoletnim już synem Stasiem. Ale największym szczęściem będzie dla Winnych powrót ze Szwecji Ryszarda (Piotr Rogucki), ukochanego męża Mani (Magdalena Walach), który spędził na emigracji ponad 10 lat! W finale "Stulecia Winnych" 4 pojawią się już dorosłe córki Kasi i Basi (Kamila Bujalska) - Małgosia (Zofia Stafiej) oraz Ula i Julia. A to oznacza, że jeśli powstanie kolejny 5 sezon to dużą część serialu zajmą właśnie losy tych bohaterek.

Stulecie Winnych 4, odcinek 48 ZWIASTUN. Przeszłość dopadnie Anię! Matka Janusza odbierze Michelle córkę?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze