Koniec BrzydUla 2. Wybuchowy finał rocznicy ślubu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku. Nie zapanują nad uczuciami  - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Koniec BrzydUla 2. Wybuchowy finał rocznicy ślubu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku. Nie zapanują nad uczuciami - ZWIASTUN

Koniec BrzydUla 2. Wybuchowy finał rocznicy ślubu Uli i Marka w ostatnim 153 odcinku. Nie zapanują nad uczuciami - ZWIASTUN

2021-05-21 20:30

Jak się skończy "BrzydUla" 2? Czy Ula (Julia Kamińska) i Marek (Filip Bobek) się pogodzą i odwołają rozwód? Koniec serialu "BrzydUla" przed przerwą wakacyjną już w 153 odcinku, który widzowie zobaczą w TVN7 w piątek, 21.05.2021 zaskoczy wszystkich. Bo w finale Ula i Marek będą świętowali kolejną rocznicę ślubu. Przed zbliżającym się rozwodem dla Dobrzańskich będzie to trudna chwila. Jednak dzieci zadbają o to, by wszystko było jak dawniej. Kiedy Marek w ostatnim 153 odcinku "BrzydUla" przyniesie Uli kwiaty z okazji rocznicy, ona wybiegnie z domu. Mąż pobiegnie za nią. Razem dotrą w szczególne miejsce, gdzie dadzą się ponieść uczuciom! Nagle zaczną się całować. Pogodzą się już na dobre? Zobaczcie ZWIASTUN!

"BrzydUla" 2 odcinek 153 ostatni przed wakacjami - piątek, 21.05.2021, o godz. 20.00 w TVN7

Koniec "BrzydUla" 2 nastąpi w 153 odcinku, który zostanie wyemitowany w piątek, 21 maja 2021, ale fani nie mają powodów do niepokoju. Na zaplanowanych wstępnie 180 odcinkach drugiej serii "BrzydUla" się nie zakończy. Twórcy serialu i stacja TVN postanowili wydłużyć historię Uli i Marka, a wielki finał planowany jest dopiero na połowę 2022 roku! Czyli do następnych wakacji nadal będziemy śledzili losy Dobrzańskich. Zanim jednak okaże się jak ostatecznie skończy się kryzys u Uli i Marka, czeka nas finał sezonu przed przerwą wakacyjną. Dokładnie 153 odcinek "BrzydUla" będzie ostatnim przed wakacjami, a na kolejne trzeba będzie poczekać aż do września.

Patrz też: Koniec BrzydUla 2. Sensacyjna decyzja TVN w sprawie emisji! Nie chcą już dłużej ciągnąć kryzysu Uli i Marka

W 153 odcinku "BrzydUla" nastąpi ważna chwila w życiu Uli i Marka - kolejna, 12. rocznica ślubu. Ze względu na zbliżający się rozwód i wyprowadzkę Dobrzańskiego małżonkowie nie będą jednak mieli ochoty na świętowanie. Dla obojga będzie to trudny czas, a Marek zupełnie nie będzie wiedział jak się zachować wobec żony, od której odszedł po jej zdradzie. Z kolei Ula w 153 odcinku "BrzydUla"zacznie wspominać dawne czasy - zaręczyny z Markiem, chwile kiedy na świat przychodziły ich dzieci i nic nie było w stanie zburzyć tej sielanki.

Z okazji rocznicy ślubu Dobrzańskich w 153 odcinku "BrzydUla" Julka (Maria Włodkowska) i Kuba (Jakub Rutkowski) wpadną na pomysł, żeby świętować z rodzicami, tak jak dawniej, to uroczystość ważna dla całej rodziny. Bo ich wpływem Marek w ostatnim 153 odcinku "BrzydUla" wróci do domu z kwiatami dla Uli. Zupełnie zaskoczy żonę taką niespodzianką. Do tego stopnia, że Ula będzie zupełnie zagubiona - nie będzie wiedziała co myśleć o zachowaniu męża. Niby się pogodzili, ale nie wybaczył jej zdrady i nadal chce rozwodu, a teraz wręczy jej prezent.

BrzydUla 2. Tak się skończy kryzys Uli i Marka! ZWIASTUN odcinków 149-153

Sprawdź też: Koniec M jak miłość. Mateusz po zdradzie Lilki opuści Mostowiaków na zawsze w ostatnim 1594 odcinku! Nawet Barbara go nie zatrzyma w Grabinie

Reakcja Uli w ostatnim 153 odcinku "BrzydUla" będzie natychmiastowa i zaskakująca. Zupełnie zagubiona wybiegnie z domu, zostawiając Marka bez słowa wyjaśnienia. Zaskoczony Dobrzański pobiegnie za nią. Rozwodzący się małżonkowie dotrą do miejsca, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile. Niestety, tym razem górę biorą emocje i oboje dadzą się ponieść uczuciom.W 153 odcinku "BrzydUla" padnie wiele gorzkich słów.

- Z czego mam się cieszyć? Że pamiętałaś o naszej rocznicy? Teraz? - zapyta Ula. - Zawsze pamiętałem...

- A teraz trzeba było zapomnieć! I innym nie przypominać - powie lodowatym tonem Dobrzańska. A Marek w 153 odcinku "BrzydUla" zacznie się tłumaczyć. - Chciałem ciebie przeprosić za wczoraj i dzisiaj to rocznica...

- I chciałeś mi zrobić przyjemność? - stwierdzi Ula, dla której to będzie wyjątkowo bolesna rozmowa. - Tak chyba tak... - odpowie Marek. Wtedy w 153 odcinku "BrzydUla" Ula powie to, co długo dusiła w sobie. - Już zrobiłeś! Rozwodem, wyprowadzką! Nowymi kapciami do twojego mieszkania! Tyle przyjemności ostatnio! Dziękuję, wystarczy! - krzyknie. Marek nie pozostanie jej dłużny. - Tak byś wolała?! 

- Tak! Bez ciebie, lepiej, prawdziwiej... - powie Ula ze łzami w oczach. - W takim razie będziesz miała wiele okazji na to "lepiej" beze mnie - stwierdzi oburzony jej wyznaniem Marek. - Świetnie - doda Ula. - Ja w ogóle nie muszę przychodzić! - rzuci jeszcze. - To nie przychodź! Na pewno nie będę cię prosić! - stwierdzi Ula.

- Ja ciebie też... Zaczynam ciebie nienawidzić... - wyzna nagle Marek. - Ja ciebie bardziej! Nikt mnie nigdy tak nie wkurzał! Jak ty! - odpowie Ula. Ułamek sekundy potem na koniec "BrzydUla" 2 przed przerwą skłóceni małżonkowie zaczną się całować. Ale czy naprawdę się pogodzą? 

Jedno jest pewne - koniec "BrzydUla"2 nie wyjaśni widzom czy Ula i Marek wrócą do siebie i będą znów razem.

BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 odc. 153. Ula (Julia Kamińska), Marek (Filip Bobek)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze