Komisarz Mama, odcinek 3: Gorący romans Marii. Sama rzuci się na Łukasza! - ZWIASTUN

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Komisarz Mama, odcinek 3: Gorący romans Marii. Sama rzuci się na Łukasza! - ZWIASTUN

Komisarz Mama, odcinek 3: Gorący romans Marii. Sama rzuci się na Łukasza! - ZWIASTUN

2021-03-17 15:03

W 3 odcinku "Komisarz Mama" życie uczuciowe Marii Matejko (Paulina Chruściel) nabierze tempa! Początkowo spróbuje unikać Łukasza (Jakub Wesołowski), który zawrócił jej w głowie, ale jak sama stwierdzi - minęło zbyt mało czasu od jego rozstania z Klarą (Anna Mucha). Szybko okaże się, że Maria zmieni zdanie, bo sama się na niego rzuci i zacznie namiętnie całować! W 3 odcinku "Komisarz mama" gorące chwile dopadną ją również w pracy, tylko niestety do czerwoności rozgrzeje ją napięta sytuacja przy śledztwie, nie namiętność.

"Komisarz mama", odcinek 3 - środa, 17.03.2021, o godz. 21.05 w Polsacie

W 3 odcinku "Komisarz Mama" Maria będzie mieć problemy z córką, która nie wróci na noc do domu. Eliza (Julia Karpińska) pojawi się w domu nad ranem, okłamie matkę i do tego będzie pijana! To rozjuszy Matejko. Zaraz potem okaże się, że Maria musi się zmierzyć z kolejną sprawą i to właśnie powiązaną z alkoholowymi wybrykami. Cała sprawa w 3 odcinku "Komisarz Mama" rozegra się o usiłowanie utopienia Artura Ogrodnika (Jakub Dyniewicz), który zaraz potem znika! Maria Matejko zaczyna prowadzić śledztwo, które prowadzi ją do hurtowni alkoholu i jej właściciela, który rozpija młodzież.

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 106: Szokująca kradzież w firmie Marka, Pauliny i Aleksa. Kto ukradł pieniądze z konta F&D? Ula pogrąży męża, ale to Aleks będzie winny - ZWIASTUN

Sprawy sercowe Marii w 3 odcinku "Komisarz Mama" zaskoczą wszystkich. Łukasz, który rozstał się niedawno z Klarą, nie będzie mógł powstrzymać się przed romansowaniem z panią komisarz. 

- Co tu robisz? – Matejko zdziwi się widokiem Łukasza czekającego w gabinecie. 

- Złożyłem zawiadomienie – odpowie mężczyzna.

- Coś się stało?! – zapyta zaniepokojona komisarz.

- Chodzi o zaginięcie.

- Coś poważnego?

- Pewna kobieta nie odpowiada na moje telefony i zaczynam się martwić - podsumuje Łukasz i stanie się jasne, że mówi o nikim innym, tylko o Marii.

Przeczytaj: Stulecie Winnych 3, odcinek 29: Tragiczny poród Lotty. Jasiek Winny pozbędzie się dziecka i kochanki - ZWIASTUN

Maria złamie swoje własne słowo i w 3 odcinku "Komisarz Mama" sama postanowi pójść do Łukasza! Podejdzie do niego i zdecydowanie i namiętnie zacznie go całować! 

- Wiem co powiedziałam, ale to za długo - podsumuje Maria, która najpierw nagadała Łukaszowi, że muszą odczekać kilka tygodni, aby on mógł odpocząć po rozstaniu z Klarą. 

Wygląda na to, że w "Komisarz Mama" zarówno w pracy, jak i w sercu Matejko będzie się działo!

Najnowsze