Komisarz Mama 2 sezon. Paulina Chruściel wygadała się! Będzie nowy romans Marii Matejko - ZDJĘCIA

i

Autor: Materiały prasowe Polsatu Komisarz Mama 2 sezon. Paulina Chruściel wygadała się! Będzie nowy romans Marii Matejko - ZDJĘCIA

Komisarz Mama 2 sezon. Paulina Chruściel wygadała się! Będzie nowy romans Marii Matejko - ZDJĘCIA

2021-09-01 15:06

W 2 sezonie serialu "Komisarz Mama" Maria Matejko (Paulina Chruściel) zyska kolejnego adoratora! A może i kilku, bo aktorka zwierzyła się z dalszych losów jej postaci, które będzie można oglądać już od 1 września na antenie Polsatu. Rozdarta pomiędzy mężem Andrzejem (Krystian Wieczorek), z którym żyje w separacji, a sąsiadem Łukaszem (Jakub Wesołowski) Matejko, będzie miała solidny problem. Jak przyznała sama Paulina Chruściel, w najnowszych odcinkach "Komisarz Mama" jej bohaterka nie ograniczy się jedynie do już goszczących w jej życiu mężczyzn.

"Komisarz Mama", sezon 2, odcinek 1 już 1.09.2021, o godz. 21.05 w Polsacie 

2 sezon serialu "Komisarz Mama" to kontynuacja losów komisarz Marii Matejko, która dała się poznać widzom jako kobieta z charakterkiem, która godzi wychowywanie czwórki dzieci z pracą jako dzielna pani policjant. Sama Paulina Chruściel zdradza, czego widzowie mogą się spodziewać po 2 sezonie "Komisarz Mamy". Jak się okazuje, Matejko nie ograniczy się jedynie do męża Andrzeja, sąsiada Łukasza i kręcącego się wokół niej podkomisarza Żeromskiego (Wojciech Zieliński). Kobieta będzie musiała stawić czoło nowym wyzwaniom, nie tylko zawodowym! 

- Maria lubi mężczyzn i jest taką osobą, która gdzieś tych mężczyzn do siebie przyciąga z racji swojej osobowości i takiego ciepła, które ma, ale też silnego charakteru… - mówi o swojej bohaterce Paulina Chruściel. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1607: Marcin po rozstaniu z Izą podpisze wyrok śmierci na siebie i Jakuba. Tak się skończy zlecenie detektywów

Ramówka Polsat, jesień 2021. Przyjaciółki, Pierwsza miłość, Komisarz Mama

W najnowszym sezonie serialu "Komisarz Mama" Matejko zdobędzie zainteresowanie kolejnych mężczyzn. 

- Będzie miała adoratorów - starych i nowych, natomiast dla niej najważniejsza jest praca i dzieci. Maria ma bardzo silną hierarchię wartości, ma swoje zasady, dlatego nie za bardzo może dogadać się z mężem, bo jednak dla niej zdrada to zdrada. Będą jeszcze zawirowania, jeśli chodzi o męża, jej byłych mężczyzn no i kolejnych… którzy będą w nowym sezonie! - opowiada aktorka o nowej odsłonie "Komisarz Mamy".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Skandaliczny romans Basi. Córka Pawła już raz dała się nabrać Jaśkowi. To wszystko między nimi zmieni - ZWIASTUN

2 sezon "Komisarz Mama" rozpocznie się od nowego roku szkolnego, a Maria odprowadzi dzieci do szkoły. Na miejscu pojawi się też Andrzej, który oznajmi, że chce być obecny w życiu pociech. Były mąż (chociaż formalnie rozwodu jeszcze nie było), nie odpuści Matejko. W pracy natomiast czeka ją m.in. sprawa studenta dźgniętego harpunem i zakonnicy uduszonej łańcuchem. W jej rozwiązaniu pomogą aspirant Rybczyński (Arkadiusz Smoleński) i aspirant Mazur (Anna Matysiak). Matejko w 2 sezonie "Komisarz Mama" czekają zawirowania zawodowe, które będą się przeplatać z osobistymi. 

Sprawdź GALERIĘ ZDJĘCIA i przekonaj się, jak będzie wyglądał nowy sezon "Komisarz Mamy">>>

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze