Kasia Kowalska wyszła z domu. Rozpacz ją odmieniła [ZDJĘCIA]

2020-04-09 11:43 Mczy
Kasia Kowalska
Autor: Instagram Kasia Kowalska

Katarzyna Kowalska (47 l.) jest strzępkiem nerwów. Jej córka od niemal dwóch tygodni walczy o życie w jednym z londyńskich szpitali. Piosenkarka wylała już morze łez, a na jej twarzy malują się ogromne cierpienie i rozpacz. To będą najgorsze święta Wielkiej Nocy w jej życiu. Z dala od ukochanego dziecka i w oczekiwaniu na telefon ze szpitala. Ale z nadzieją, że stan zdrowia Oli (23 l.) się poprawi.

Kiedy jej telefon dzwoni, Kasia Kowalska ma nadzieję, że po drugiej stronie usłyszy głos lekarza. Niestety, zdarza się to raz na kilka dni. Od kiedy córka piosenkarki trafiła w ciężkim stanie do szpitala, a następnie była intubowana, świat gwiazdy całkowicie się zawalił. Choć bardzo chciałaby pomóc swojemu dziecku, nie może.

Piosenkarka przez cały czas żyje teraz w stresie. Ma smutne oczy, na twarzy widać cierpienie. Stara się jednak funkcjonować, bo przecież ma jeszcze młodszego syna.

Ostatnio artystka podziękowała swoim fanom za ciepłe słowa, które spływają do niej każdego dnia. „Dziękuję z całego serca za wsparcie” – napisała na Instagramie. Ale od kilku dni nie zamieściła żadnego wpisu. Z domu wychodzi tylko wtedy, kiedy musi.

We wtorek wieczorem opuściła dom tylko po to, by wyrzucić śmieci – zdradza nam osoba, która widziała piosenkarkę.

Jak informowaliśmy kilka dni temu, przed weekendem lekarze wprowadzili dziewczynę w śpiączkę farmakologiczną, co oznacza, że oddycha za nią maszyna. 

Super Raport 9 IV (goście: Krzysztof Śmiszek, Marek Zuber)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.